بهترین مطالب اموزشی

آمار ، واقعیت ها و روندهای حمله سایبری (2020)

 ضعف ها را طعمه می زنند ، اما با پیشرفت تکنولوژی تکامل یافته اند.

 

شکل جدیدی از زورگویی ، یعنی حمله سایبری ، در کشورهایی در جهان به یک مشکل رو به رشد تبدیل شده است. در اصل ، حمله به فضای سایبری با نوع قلدری که متأسفانه بسیاری از کودکان در مدرسه عادت کرده اند ، تفاوت چندانی ندارد. تنها تفاوت این است که به صورت آنلاین صورت می گیرد.

 

در زیر تعدادی از آمار مربوط به حمله سایبری وجود دارد که دامنه این مشکل رو به افزایش و نیاز شدید به راه حل مؤثر را نشان می دهد.

 

جالب ترین واقعیت ها

رایج ترین نوع آزار و اذیت آنلاین: میانگین نظرات 22.5٪

35٪ تصویری از وضعیت یا عکس شخصی برای ارسال خنده به آنها ارسال کرده بودند

61٪ از نوجوانانی که مورد آزار و اذیت قرار می گیرند می گویند دلیل این امر ظاهر آنها نبوده است

56٪ قربانیان آزار و اذیت آنلاین گزارش دادند که در فیس بوک مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند

7 از 10 جوان قبل از سن 18 سالگی ، دچار حمله سایبری می شوند

چه چیزی به عنوان حمله سایبری حساب می شود؟

حمله سایبری

اگر تا به حال قسمت "مشهورها خواندن میانگین توییت ها" میزبان تلویزیون جیمی کیمل را دیده اید ، می توانید تصور کنید که منظور از شخصی در فضای مجازی چیست. اگرچه این بخش طنز است ، اما واقعیت اوضاع بسیار متفاوت است.

 

حمله سایبری به هر نوع آزار و اذیت ، تهدید ، آزار و اذیت شخص دیگری است که بصورت آنلاین انجام می شود. به طور معمول ، این کار از طریق نظرات متوسط ​​، شایعات آنلاین و حتی اظهارات جنسی انجام می شود. آنها معمولاً با ظواهر ، هوش ، نژاد ، تمایلات جنسی و غیره در ارتباط هستند.

 

در اصل ، هر آنچه به صورت آنلاین ارسال می شود و قصد دارد صدمه دیده یا ناراحت شخص دیگری باشد ، صرف نظر از این که موضوع چیست ، به عنوان یک موضوع سایبری تلقی می شود.

 

1. طبق گفته دانشجویان آمریکایی ، متداول ترین انواع آزار و اذیت آنلاین. (منبع: Cyberbullying.org)

 

به غیر از ارسال میانگین نظرات آنلاین ، انتشار شایعات ، و ارسال اظهارات جنسی ، فضای مجازی در میان دانشجویان آمریکایی معمولاً از کلمات تهاجمی و هجومی ، تهدیدات ، هک کردن پروفایل و به اشتراک گذاری عکس بدون رضایت استفاده می کند.

 

انواع آزار و اذیت

2. 64٪ قربانیانی که پیام فوری تهاجمی دریافت می کنند می گویند عامل را از موقعیت های حضوری می شناسند. (منبع: Verywellfamily.com)

 

حتی هنگامی که آنها شخصاً قربانیان خود را می شناسند ، مرتکبین اغلب به آزار و اذیت ، ناراحت کردن و شرم آور کردن آنها از طریق اینترنت ، بیشتر با مسخره کردن عکس ها یا به روزرسانی های وضعیت در گپ های گروهی متوسل می شوند.

 

قربانیان آنلاین

3. تقریبا 1 در 6 (15٪) از نوجوانان آنلاین گفتند که حمل و نقل ناخواسته ارتباطات خصوصی را تجربه کرده اند. (منبع: Pewresearch.org)

 

18٪ از نوجوانان 15-17 ساله و 11٪ از نوجوانان جوان ، قلع و قمع خود را تجربه کرده اند که پیام های خصوصی خود را به دیگران ارسال می کنند یا در کانال های عمومی به اشتراک می گذارند.

 

4- نوجوانانی که گزارش می دهند مورد آزار و اذیت قرار می گیرند ، می گویند دلیل این امر ظاهر آنها بوده است. (منبع: Nveee.org)

 

به نظر می رسد ظاهر شخصی رایج ترین دلیل برای حمله سایبری است و به دنبال آن اطلاعاتی صورت می گیرد. نژادپرستی و تبعیض جنسی هنوز هم بسیار وجود دارد ، و همچنین به دلیل مشکلات مالی و مذهب خود کسی را مسخره می کند.

 

دلایل قلدری

5- قلدری ها اغلب ناتوانی ها و مشکلات روحی را در معرض دید خود قرار می دهند . (منبع: Ditchthelabel.org)

 

راحت تر کسی را ضعیف تر قلاب می کنی ، درست است؟ کسی که نمی تواند به عقب برگردد. به همین دلیل قلدرها اغلب شخصی را که با مشکل روحی روبرو است یا معلولیت دارد آزار می دهد.

 

6. دختران به احتمال زیاد گزارش می دهند که کسی درباره آنها شایعات پخش می کند. (منبع: Pewresearch.org)

 

سایبربلی هایی که شایعات آنلاین را پخش می کنند ، بیشتر دختران (16٪) ، بویژه نوجوانان مسن 15-17 ساله را هدف قرار می دهند. شایعه در پسران چندان محبوب نیست ، زیرا تنها 9٪ آنها آن را تجربه می کنند.

 

7. سهم کاربران بزرگسال اینترنتی در ایالات متحده که شخصاً آزار و اذیت آنلاین را تجربه کرده اند. (منبع: Statista.com)

 

بیش از نیمی از بزرگسالان آمریکایی (53٪) که از اینترنت استفاده می کنند ، با حمله به فضای مجازی دست و پنجه نرم کرده اند ، 37٪ گزارش آزار و اذیت شدید آنلاین ، از جمله تهدیدات جسمی ، آزار جنسی ، آزار و اذیت مداوم بوده اند.

 

انواع آزار و اذیت

8. 56٪ قربانیان آزار و اذیت آنلاین گزارش دادند که در فیس بوک مورد آزار و اذیت قرار گرفته اند. (منبع: Statista.com)

 

این قطعاً با توجه به اینکه فیس بوک پلتفرم رسانه های اجتماعی غالب است ، نزدیک به 2.5 میلیارد کاربر فعال ماهانه ، که 1.8 میلیارد از آنها کاربران آمریکایی هستند ، قطعاً جای تعجب ندارد.

 

چه کسی مستعد حمله سایبری است؟

مستعد ابتلا به فضای مجازی

در حالی که حمله به فضای مجازی بیشتر با بچه های مدرسه در ارتباط است ، آنها تنها اهداف نیستند ، و بسیاری از بزرگسالان خودشان را درگیر حمله سایبری می کنند.

 

متداول ترین هدف برای فضای مجازی کودکان ، بزرگسالان جوان (به ویژه دختران) ، دانش آموزان و اعضای جامعه LGBTQ است.

 

تا آنجا که خود قلدرها را نگران می کند ، آنها از همه جنبه های زندگی سرچشمه می گیرند. مطالعات نشان می دهد که کودکانی که والدین کمتری درگیرشان هستند و مبتلا به افسردگی یا اضطراب هستند ، تمایل دارند رفتار قلدری نشان دهند ، اما هنوز چیزی قطعی نیست.

 

9. آمارهای اخیر رشد مداوم در روند حمله سایبری را نشان می دهد. (منبع: Statista.com)

 

بین سالهای 2007 و 2016 ، تعداد نوجوانانی که دچار حمله به فضای مجازی شده اند تقریباً یکسان بوده اند (32٪ + -). در آمارهای حمله سایبری 2019 ، تقریبا 43٪ از نوجوانان (بیشتر دختران و کسانی که گرایش جنسی غیر سنتی دارند) نوعی آزار و اذیت آنلاین را تجربه کرده بودند.

 

10. 7 از 10 جوان قبل از سن 18 سالگی ، با حمله به فضای مجازی تجربه می کنند. (منبع: Ditchthelabel.org)

 

این 45٪ از نوجوانان جوان و مسن (به ویژه دختران و اعضای جامعه LGBTQ) هستند که قربانی فضای مجازی شده اند. این یک درصد نگران کننده است که به نظر می رسد فقط بالاتر می رود.

 

هفت مورد از 10

11- حدود 37٪ از كودكان بین 12 تا 17 سال حداقل یك بار یك حمله به فضای مجازی را تجربه كردند. (منبع: Comparitech.com)

 

اگرچه تعداد زیادی از جوانان (60٪) شاهد بودند که همسالان 12-17 ساله خود (37٪) مورد ضرب و شتم قرار بگیرند ، اما زحمت تلاش برای متوقف کردن قلدری را ندارند. بیشتر مردم نمی خواهند مداخله کنند تا خود قربانی نشوند.

 

12. دختران بیشتر از پسران قربانی می شوند و عاملان حمله سایبری هستند. (منبع: Dosomething.org)

 

تنها 6٪ پسران گزارش دادند که در اینترنت مورد ضرب و شتم قرار می گیرند ، در مقایسه با 15٪ دختران ، به ویژه دختران مسن تر از 12 تا 17 سال. 41٪ از دختران مسن گزارش داده اند که نوعی آزار و اذیت آنلاین را تجربه کرده اند.

 

13. 70 درصد دانش آموزان مدارس ، از نظرسنجی 20 هزار نفری ، گفته اند که کسی شایعاتی را درباره آنها به صورت آنلاین پخش می کند. (منبع: دانشگاه اقیانوس اطلس فلوریدا)

 

این موضوع توسط دانشگاه فلوریدا آتلانتیک فلوریدا ، در مطالعه‌ای از نظرسنجی‌های انجام شده طی یک دهه گذشته ، آشکار شد. در این مطالعه همچنین مشخص شد که 73٪ دانش آموزان دوره متوسطه و دبیرستان در مدارس قلدری را تجربه کرده اند.

 

14- بیش از یک از 10 دانش آموز (12٪) حداقل یک بار در فضای مجازی به شخص دیگری اعتراف کردند. (منبع: دانشگاه اقیانوس اطلس فلوریدا)

 

همان مطالعه دانشگاه اقیانوس اطلس فلوریدا نشان داد که 12٪ از پاسخ دهندگان اعتراف کرده اند که در مقطعی از زندگی شخصی را به صورت آنلاین مورد ضرب و شتم قرار داده اند. مرتکبین معمولاً پسر بودند.

 

15. بیش از 12٪ از جوانان LGBT دچار حمله سایبری شده اند. (منبع: Netsanity.net)

 

آمارهای مربوط به حمله سایبری LGBT نشان می دهد که نوجوانان LGBT بیشتر از نوجوانان دگرجنسگرا مورد تجاوز قرار می گیرند. بیش از 12٪ از نوجوانان دگرباشان جنسی گزارش داده اند که مورد حمله سایبری قرار گرفته اند ، 58٪ از آنها با سخنرانی متنفر بوده اند و 35٪ نیز تهدیدات آنلاین دارند.

 

lgbt به صورت سایبری

مردم در فضای مجازی کجا قرار دارند؟

مکان های حمله سایبری

هیچ سکوی واحدی وجود ندارد که تمام وقایع سایبری انجام شود و هیچ فضای آنلاین کاملاً عاری از حمل و نقل سایبری نباشد. از آنجا که بیشتر کودکان و بزرگسالان از طریق دستگاه های تلفن همراه خود به اینترنت دسترسی پیدا می کنند ، این رایج ترین واسطه ای است که از طریق آن این نوع آزار و اذیت را تجربه می کنند.

 

آمارهای مربوط به فضای مجازی نشان می دهد که اینستاگرام رایج ترین سکوی برای حمله سایبری است که از نزدیک توسط فیس بوک و اسنپ چت دنبال می شود. بسیاری از افراد هنگام پخش بازی های چند نفره آنلاین نیز با حمله سایبری روبرو می شوند و با اینکه YouTube در بین سیستم عامل هایی با بیشترین تعداد کاربران قرار دارد ، تنها یک دهم از کاربران تاکنون گزارش داده اند که تجربه حمله سایبری در آنجا را دارند.

 

16. 95٪ از نوجوانان در آمریكا بصورت آنلاین هستند و اکثریت قریب به یكدیگر به دستگاه تلفن همراه خود دسترسی پیدا می كنند و آن را به رایج ترین وسیله برای حمله سایبری تبدیل می كنند. (منبع: Dosomething.org)

 

با استفاده روزافزون از دستگاه های تلفن همراه ،

چگونه وبلاگ خود را از Wix به وردپرس منتقل کنید

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم فروردین 1399 ساعت 19:0 توسط شهرام دارایی بدون نظر

چگونه وبلاگ خود را از Wix به وردپرس منتقل کنید

 طراحی های premade عالی است  که به شما کمک می کند تا اولین سایت خود را پرش کنید ، و در واقع اداره و مدیریت آن نسبتاً آسان است.

 

ما مطمئن هستیم که شما قبلاً به برخی از آگهی های تبلیغاتی و بنرهای Wix آنلاین خط زده اید ، که به راحتی با یک آرم ناز به نظر می رسد که مانند یک ستاره کمی زرد و سفید به نظر می رسد (در واقع ترکیبی از حروف است ، اما چه کسی اهمیت می دهد ؛ برای ما - این یک ستاره است)

 

به دلیل تمام دلایلی که اخیراً به آن اشاره کردیم ، معمول نیست که وبلاگ نویسان برای اولین بار تصمیم بگیرند که به جای WordPress از Wix شروع کنند. شما به سادگی می توانید تمام مشکلات فنی را به متخصصان Wix واگذار کنید در حالی که می توانید بر روی آنچه می نویسید و البته عکس هایی از گربه خود که در حال خوردن یک پنیر پنیر است تمرکز کنید. اما بعد از گذشت چند ماه یا شاید حتی سالها ، شاید متوجه شده باشید که وبلاگ نویسی بسیار سرگرم کننده تر از آن چیزی است که فکر می کردید باشد. همچنین ، می توانستید درک کرده باشید که وبلاگ نویسی می تواند منبعی برای درآمد باشد که حتی ممکن است این شجاعت را به شما بدهد که 9 تا 5 شغل خود را در دفتری که بسیار از آن متنفر هستید ، رها کنید. اگر هرکدام از اینها را تشخیص دهید ، احتمالاً در حال فکر کردن در مورد مهاجرت وبلاگ Wix خود به وردپرس هستید.

 

نحوه آماده سازی برای مهاجرت

برخلاف Wix که میزبانی ، دامنه ها و تمام فنی که احتمالاً به آنها اهمیتی نمی دهید توسط شخص دیگری مورد توجه شما قرار گرفته است ، وردپرس داستانی متفاوت است. برای مبتدیان ، برای اینکه بتوانید یک وب سایت وردپرس داشته باشید ، باید یک شرکت میزبانی پیدا کنید که از این پس به مراقبت از آن فنی بپردازد.

 

هنگامی که صحبت از میزبانی سایت های وردپرس می شود ،  Bluehost  یکی از رهبران صنعت است که به شما کمک می کند تا یک وب سایت حرفه ای با قیمت های مناسب تهیه کنید. برای دریافت تخفیف فقط کافی است لینک را دنبال کنید تا بتوانید وبلاگ جدید خود را به روش صحیح با قیمت 2.75 دلار در هر ماه شروع کنید .

 

صفحه اصلی bluehost

 

پس از تصمیم گیری در مورد بسته و دامنه مورد استفاده برای وبلاگ ، باید  WordPress را نصب کنید . اگر تصمیم دارید با Bluehost به عنوان ارائه دهنده میزبان خود بروید ، می توانید این قسمت را استراحت کرده و از آن پرش کنید زیرا سرویس میزبانی به طور خودکار وردپرس را برای شما نصب می کند. تنها کاری که باید در این مورد انجام دهید تهیه نام کاربری و رمزعبور خود است تا بتوانید به داشبورد بروید و وارد فضای کاری جدید خود شوید.

 

وبلاگ خود را از Wix به وردپرس منتقل کنید

اگر تاکنون به مقاله ای برخورد کرده اید که روند مهاجرت از یک سکو به سکو دیگر را نشان می دهد ، احتمالاً قبلاً نگرانی خود را آغاز کرده اید. اما هنوز موهای خود را بیرون نکشید. اگرچه نقل و انتقالات دیگر آنقدرها فنی نیستند ، اما شما را مجبور می كنید كه هر زمان دیگری را دنبال كنید تا هركدام را انجام دهید تا انتقال به درستی انجام شود. برخلاف انتقال Tumblr به WordPress یا Blogger به وردپرس خود میزبان ، انتقال Wix به وردپرس بسیار آسان تر است.

 

متأسفانه ، این بدان معنی است که گزینه های کمتری را نیز می توانید انتخاب کنید. اما بگذارید با یک بخش جالب شروع کنیم.

 

یک موضوع انتخاب کنید

از آنجایی که از Wix استفاده کرده اید ، باید از نحوه کار قالبها یا مضامین آگاه باشید - آنها به شما امکان می دهند به سرعت کلیه ظاهر وبلاگ خود را به چیزی که دوست دارید تغییر دهید. مضامین وردپرس به روشی بسیار مشابه کار می کنند. ده ها هزار مضمون رایگان و برتر وردپرس وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید ، و تقریبا هیچ محدودیتی برای آنها وجود ندارد.

 

تیزر تبلیغاتی WordPress-Theme-Providers

 

اگرچه انتخاب یک موضوع رایگان وردپرس بسیار وسوسه انگیز است ، لطفاً در نظر داشته باشید که معمولاً ، این نوع مضامین به دانش فنی بیشتری نیاز دارند. مگر اینکه راه خود را در وردپرس ، PHP ، HTML و CSS بدانید که برای سفارشی سازی یک موضوع رایگان مورد نیاز هستند ، ما پیشنهاد می کنیم برای یک موضوع برتر بروید. مضامین پریمیوم پرطرفدار معمولاً با سازندگان کشیدن و رها کردن وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا با گزینه ها و رنگ ها به معنای واقعی کلمه بازی کنید تا اینکه ظاهر کاملی از وبلاگ خود را که می خواهید بدست آورید. به جای فریاد زدن در صفحه رایانه خود برای عدم نمایش رنگ مناسب یا تغییر اندازه ندادن تصویر در هنگام مشاهده سایت روی صفحه تلفن همراه ، آن چند دلار اضافی از کیف پول بیرون بیاورید و از شخصی سازی وبلاگ خود لذت ببرید.

 

پیوندهای ثابت را تنظیم کنید

بله ، ما می دانیم دقیقاً مثل شما ، ترجیح می دهیم وقت خود را برای تنظیم موضوعی اختصاص دهیم تا تنظیماتی را انجام دهیم که بازدید کنندگان معمولی حتی متوجه آن نشوند. اما پیوندهای ثابت بخش مهمی از وبلاگ جدید وردپرس شماست و بسیار مهم است که شما آنها را فوراً تنظیم کنید.

 

نگران نباشید؛ اگرچه ممکن است اصطلاح پیوند همگرا ترسناک به نظر برسد ، اما تنظیم آنها بسیار ساده است. پیوندهای متداول بخشهایی از URL ها هستند ، یعنی آدرس هر پست ، صفحه ، تصویر و غیره در وبلاگ شما. بنابراین این زمان تصمیم گیری است که آیا می خواهید آنها ساده باشند ، یک تاریخ بصورت هارددیسک در آن قرار دهید یا کارهای دیگری را که دوست دارید انجام دهید.

 

انتخاب پیوند ثابت

به عنوان مثال ، به جای www.yournewblog.com/2019/08/my-first-post می توانید پیوند لینکهای خود را به www.yournewblog.com/my-first-post تغییر دهید. اگرچه شاید به نظر برسد که یک تاریخ در بخش پیوند ثابت باشد ، اما گزینه دوم را پیشنهاد می کنیم. URL های کوتاه تر پاک ، آسان تر برای خواندن و به یاد آوردن و موتورهای جستجو مانند آنها بهتر هستند.

 

برای ایجاد این تغییرات ، به سادگی به تنظیمات بروید -> Permalinks و گزینه "ارسال نام" را انتخاب کنید. تغییرات را ذخیره کنید و صفحه خود را بارگیری مجدد کنید تا همه کارها انجام شود.

 

صادرات محتوا از Wix

بر خلاف وردپرس ، Wix یک بستر بسته است که به این معنی است که برای دیدن کد نمی توانید پشت پرده ها را نگاه کنید. به نظر می رسد بی ربط است ، اما این بدان معنی است که مردم نمی توانند ابزارهایی برای کمک به شما در امور خاص ایجاد کنند. بدیهی است ، افراد Wix نمی خواهند شما را از سکوی خود دور کنید ، بنابراین هیچ ابزاری وجود نخواهد داشت که به سرعت و به راحتی همه چیز را از Wix به WordPress صادر کند.

 

اما نگران نباشید؛ شما هنوز هم می توانید با استفاده از روش های مختلف چیزهای خود را تهیه کنید.

 

برای صادر کردن محتوا از Wix ، باید به خوراک RSS دسترسی پیدا کنید. شما در واقع لازم نیست که درباره فید RSS چیزی بدانید ، اما اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، بدانید که یک  خوراک RSS واقعاً چیست . یک نکته مهم دیگر هم وجود دارد. به تازگی ، Wix تصمیم گرفت تا فیدهای RSS را از وبلاگهای خود حذف کند ، بنابراین اگر یک مورد جدید دارید ، احتمالاً نمی توانید به فید دسترسی پیدا کنید.

آمار وبلاگ 2020: چه تعداد وبلاگ وجود دارد؟

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم فروردین 1399 ساعت 18:59 توسط شهرام دارایی بدون نظر

آمار وبلاگ 2020: چه تعداد وبلاگ وجود دارد؟

 خود ، نمی توانید بدانید که آیا نیاز به برخی از تنظیمات وجود دارد یا خیر.

 

با این حال ، شما همچنین باید آمار عمومی وبلاگ نویسی را که بصورت آنلاین موجود است ، و نه فقط موارد مرتبط با وبلاگ خود را بررسی کنید. به این ترتیب ، شما درک بهتری از چگونگی بهبود نوشتن خود برای پاسخگویی صحیح به نیازهای خوانندگان هدف خود خواهید داشت.

 

جالب ترین واقعیت ها

تعداد وبلاگ نویسان در ایالات متحده امسال به 31.7 میلیون نفر می رسد

77٪ از مردم آنلاین وبلاگ ها را مرتباً می خوانند

67.5٪ از وبلاگ نویسان کار خود را آغاز کردند زیرا می خواستند درآمد کسب کنند

وبلاگ نویسان موفق به طور میانگین 4 ساعت برای نوشتن یک پست می گذرانند

67٪ از وبلاگ نویسان که روزانه پست می کنند می گویند که موفق هستند

عناوین وبلاگ که دارای نمره ارزش احساسی خوبی هستند می توانند سهام 1000٪ را افزایش دهند

97٪ از وبلاگ نویسان برای تقویت نتایج خود از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند

شرکت های متوسط ​​به طور متوسط ​​2 بلاگ تمام وقت دارند

61٪ از کاربران آنلاین در ایالات متحده پس از خواندن وبلاگ چیزی خریداری کرده اند

در ادامه بخوانید تا آمارهای مهم وبلاگ نویسی را که باید همه وبلاگ نویسان از آن آگاه باشند ، مطالعه کنید

 

نگاهی دزدکی در دنیای وبلاگ نویسی

اوج دزدکی حرکت در هنگام وبلاگ نویسی

چند نفر وبلاگ ها را مرتباً می خوانند؟ چقدر وقت خود را صرف خواندن آنها می کنند؟ این افراد از کجا آمده اند؟ کدام سیستم عامل وبلاگ نویسی وبلاگ هایی را با بیشترین بازدید میزبان می کند؟ چند بلاگر دقیقاً آنجا هستند؟

 

اینها سوالات اساسی هستند که به شما نگاه بهتر به مخاطبان وبلاگ نویسی و رقابت شما می بخشد. در ادامه بخوانید تا تعداد وبلاگ نویسان در ایالات متحده ، دلایل اصلی آنها برای وبلاگ نویسی و آمار قابل توجه دیگر را کشف کنید.

 

1. تعداد وبلاگ نویسان در ایالات متحده در سال 2020 به 31.7 میلیون نفر خواهد رسید (14٪ افزایش از سال 2014)

(منبع: Statista.com)

 

تعداد وبلاگ نویسان در ایالات متحده

طبق آمار تحقیقات آماری ، تعداد وبلاگ نویسان در ایالات متحده در سال 2014 27.4 بوده است. پیش بینی سال 2016 نشان داد که در سال 2020 ، 31.7 میلیون وبلاگ نویس وجود خواهد داشت که این رشد 14٪ است.

 

2. بیشتر افراد وبلاگ ها را شروع می کنند زیرا می خواهند خود اشتغالی باشند (24.2٪)

(منبع: Convertkit.com)

 

بیشترین انگیزه برای شروع یک وبلاگ ، خود اشتغالی (24.2٪) است ، در حالی که 17٪ می خواستند خود را به شکلی خلاقانه بیان کنند و 16٪ نیز می خواستند مخاطبی را برای خود ایجاد کنند.

 

3. 20 میلیارد بازدید وبلاگ ماهانه در وردپرس ، که 52٪ از کل بازدیدهای ماهانه است

(منبع: WordPress.com)

 

اثبات دیگر اینكه بیشتر وبلاگها از وردپرس تأمین می شوند این واقعیت است كه هر ماه 20 میلیارد صفحه وبلاگ توسط 409 میلیون کاربر مشاهده می شود.

 

4- وبلاگ ها 5مین منبع معتبر اطلاعات هستند

(منبع: Optinmonster.com)

 

به نظر می رسد که جایگاه 5 از لیست بسیار پایین است اما با توجه به اینکه ده ها نوع مختلف از محتوا وجود دارد ، وبلاگ ها هنوز هم بسیار خوب عمل می کنند.

 

5. 77٪ از کاربران اینترنت مرتباً وبلاگ می خوانند

(منبع: Quoracreative.com)

 

حدود 43٪ از مردم فقط از طریق پست های وبلاگ می گذرند ، اما 36٪ از خوانندگان ، وبلاگ ها را معتبر می دانند که شامل مطالعات موردی نیز باشد.

 

6. کاربران اینترنت ایالات متحده 3 برابر بیشتر از طریق ایمیل برای وبلاگ ها هزینه می کنند

(منبع: Optinmonster.com)

 

این آمار فقط ثابت می کند که وبلاگ های قابل اعتماد چگونه هستند و کاربران آنلاین به طور فعال از آنها بازدید می کنند.

 

7. بیشتر پست های وبلاگ در وردپرس به زبان انگلیسی نوشته شده است (71٪)

(منبع: WordPress.com)

 

بیشتر وبلاگ های وردپرس به زبان انگلیسی (71٪) است و زبان اسپانیایی در رتبه دوم (4.7٪) قرار دارد. آنها از ارزش جهانی برخوردارند زیرا امروزه بیشتر مردم انگلیسی به عنوان زبان دوم خود صحبت می کنند.

 

نوشتن پست های جذاب و پرتحرک در وبلاگ

نوشتن یک پست وبلاگ

چه مدت باید مطالب خود را تهیه کنید تا ارزش واقعی خود را در اختیار خوانندگان خود قرار دهید اما آنها را تا همیشه درگیر کنید؟ آیا می توانید پیام خود را در مدت کوتاهی که مردم برای خواندن یک پست وبلاگ می گذرانید ، بدست آورید؟ چه مدت باید سرفصل های شما برای افزایش نرخ کلیک بیشتر باشد؟ چند بار باید وبلاگ کنید؟ بهترین زمان برای انتشار پست های جدید وبلاگ کی است؟

 

این سؤالات برای تأمین هزینه های وبلاگ نویسی شما بسیار ضروری است ، بنابراین برای یافتن جواب ها در ادامه بخوانید. آمار زیر به شما کمک می کند تا درک کنید که چگونه می توانید پست های قانع کننده وبلاگ بنویسید و خوانندگان را جذب و حفظ کنید.

 

8- بیشتر افراد خواندن وبلاگها را از 7 صبح تا 10 صبح ترجیح می دهند

(منبع: Hubspot.com)

 

با نمونه برداری از 170،000 پست وبلاگ ، HubSpot به این نتیجه رسیده است که اکثر افراد از 7 صبح تا 10 صبح به خصوص در ایام آخر هفته وبلاگ ها را می خوانند.

 

9. پست های وبلاگ که به طور متوسط ​​1890 کلمه هستند ، برای سئو بهترین عملکرد را دارند

(منبع: Neilpatel.com)

 

بهترین طول وبلاگ برای جستجوگرها

این بدان معنا نیست که این عدد جادویی برای عملکرد SEO است. با این حال ، این نشان می دهد که ارسال های طولانی تر عملکرد کلی سئو بهتری دارند.

 

10. بهترین زمان مطالعه برای وبلاگ حدود 7 دقیقه است

(منبع: Buffer.com)

 

Medium در مورد عملکرد پست های وبلاگ با توجه به طول مدت آنها و اینکه چه تعداد از مردم در واقع آنها را می خوانند ، تحقیق کرد. آنها با یک تحلیل دقیق نتیجه گرفتند که 1600 کلمه یا پست های 7 دقیقه ای وبلاگ بهترین عملکرد را دارند.

 

11. بیشترین وبلاگ نویسان موفق گزارش دادند که پست های برتر آنها به طور متوسط ​​2424 کلمه طولانی بوده است

(منبع: Growthbadger.com)

 

Growthbadger درمورد 1117 وبلاگ نویسان سؤال کرد که کدام یک از ارسال های آنها بهترین عملکرد را دارند. طول متوسط ​​2424 کلمه (83٪ طولانی تر از ارسال های برتر از وبلاگ نویسان با موفقیت کمتر) است.

 

12. پست های طولانی تر بیشترین سهم را دارند (از 3000 تا 10،000 کلمه)

(منبع: Quoracreative.com)

 

با توجه به اینکه پست های طولانی تر برای کلمات کلیدی با دم بلند بهتر هستند ، عملکرد سئو بهتری دارند که منجر به

افزایش مستقیم سهام می شود.

 

13. 55٪ از وبلاگ نویسان که نتایج عالی را گزارش می دهند ، پستهایی می نویسند که حداقل 2000 کلمه طول دارند

(منبع: Orbitmedia.com)

 

روندها نشان می دهد که پست های موفقیت آمیز وبلاگ هر ساله طولانی تر می شوند و تعداد پست ها بیش از 2000 کلمه در هر سال افزایش می یابد.

 

14. وبلاگ نویسان موفق به طور متوسط ​​تقریباً 4 ساعت برای نوشتن یک پست وبلاگ نیاز دارند

(منبع: Orbitmedia.com)

 

در مقایسه با سال 2014 ، وبلاگ نویسان برای نوشتن یک وبلاگ به طور میانگین 65 درصد زمان بیشتری نیاز دارند. با این حال ، اکنون تعداد پست های وبلاگ نیز 56٪ طولانی تر از سال 2014 است.

 

15. عناوین وبلاگ با حداقل 8 کلمه دارای 21٪ کلیک بهتر است

(منبع: Seotribunal.com)

 

این آمار نشان می دهد که عنوان یک وبلاگ چقدر مهم است. با استفاده صحیح از کلمات کلیدی و سازندگان محتوای جذاب آنها می توانند نرخ کلیک را افزایش دهند.

 

16- وبلاگ های دارای روده بزرگ یا گلخانه ها در عناوین آنها 9٪ کلیک بیشتر دارند

(منبع: Socialmediaexaminer.com)

 

اگرچه منافذ یا کولون ها به طور خودکار باعث افزایش کلیک نمی شوند ، اما این ابزارها با ارزشی هستند که به وبلاگ نویسان اجازه می دهند کلمات کلیدی و کلیک های خود را در حالی که عناوین خود را منطقی نگه دارند اضافه کنند.

 

17. بیشتر وبلاگ نویسان (58٪) قبل از تصمیم گیری در مورد ، به طور متوسط ​​2-3 عنوان را می نویسند

(منبع: Orbitmedia.com)

 

فقط 1٪ از وبلاگ نویسان 11 تا بیش از 20 عنوان را برای وبلاگ های خود امتحان می کنند قبل از تصمیم گیری. با این حال ، تعداد سرفصل ها به طور مستقیم با موفقیت پست های وبلاگ مرتبط است.

 

18. 23٪ از وبلاگ نویسان گزارش دادند که برای نوشتن یک پست وبلاگ به 2 -3 ساعت زمان نیاز دارند

(منبع: Sidegains.com)

 

این بررسی همچنین نشان داد که وبلاگ نویسان به طور متوسط ​​3.5 ساعت برای یک پست وبلاگ واحد نیاز دارند. علاوه بر این ، این نشان می دهد که وبلاگ نویسان که 6 ساعت یا بیشتر صرف نوشتن مطالب خود می کنند ، موفقیت بالاتری دارند.

 

19. 38٪ از وبلاگ نویسان که حداقل 6 ساعت را صرف نوشتن پست می کنند نتایج بسیار خوبی را گزارش می دهند

(منبع: Orbitmedia.com)

 

زمان نوشتن پست خوب وبلاگ

به طور متوسط ​​30٪ از وبلاگ نویسان موفقیت را گزارش می دهند ، در حالی که 38٪ بسیار بالاتر از معیار هستند.

 

20. پست های طولانی وبلاگ در مقایسه با پست های کوتاهتر ، 77.2٪ لینک ورودی بیشتری دارند

(منبع: Backlinko.com)

 

پست های وبلاگ طولانی تر به سادگی اطلاعات بیشتری در آنها دارند و بنابراین شانس بالاتری دارند که کسی آنها را پیدا کند و به آنها پیوند برقرار کند.

 

21. وبلاگ نویسان که چندین بار در هفته ارسال می کنند ، به طور متوسط ​​250٪ نتایج بهتری دارند

(منبع: Neilpatel.com)

 

183 وبلاگ گزارش دادند که آنها به طور متوسط ​​در هر ماه 22.8 پست منتشر می کنند. قوام برای دستیابی به نتایج بهتر مهم است.

 

22. وبلاگ نویسان که روزانه ارسال می کنند نتایج عالی را گزارش می دهند (60٪ از آنها)

(منبع: Quoracreative.com)

 

15٪ از وبلاگ نویسان روزانه محتوا تولید و منتشر می کنند ، در حالی که اکثر کسانی که هر روز ارسال می کنند نتایج خوبی را گزارش می دهند.

 

23- مشاغلی که حداقل 16 وبلاگ در هر ماه ارسال می کنند ، 450٪ بیشتر از شرکتهایی که 4 پست یا کمتر دارند ، گزارش می کنند

(منبع: Hubspot.com)

 

مهم نیست که هدف از این کار آگاهی از برند یا ترافیک ارگانیک است ، ارسال حداقل 4 بار در هفته نتایج کلی را افزایش می دهد.

 

24. 67٪ از وبلاگ نویسان که یک بار در روز ارسال می کنند نتایج بسیار خوبی را گزارش می دهند

(منبع: Orbitmedia.com)

 

اکثر وبلاگ نویسان که روزانه پست می کنند می گویند که تعداد دفعات مشاهده شده به آنها نتیجه می دهد. با این حال ، تنها 46٪ از وبلاگ نویسان که چندین بار در روز ارسال می کنند می گویند که عملکرد مطلوب دارند.

 

25. وبلاگ نویسان با درآمد بالا (50 کیلو دلار در سال) مصاحبه های 3.7 برابر ، تحقیقات اصلی 3.2 برابر و مطالعات موردی 5.8 برابر بیشتر منتشر می کنند.

(منبع: Growthbadger.com)

 

کیفیت ضربان. وبلاگ نویسان که قادر به جذب مخاطبان خود هستند ، این کار را با تهیه مطالب با اطلاعات مربوطه و ارزش واقعی انجام می دهند.

 

26. 54٪ از وبلاگ نویسان با ویراستاران کار می کنند ، در حالی که 46٪ پست های خود را ویرایش می کنند

(منبع: Optinmonster.com)

 

این آمار نشان می دهد که فرقی نمی کند کسی پست های خود را به تنهایی یا با کمک کسی ویرایش کند. این همه بی نتیجه می ماند تا محتوای شما بی عیب و نقص شود.

 

27. وبلاگ ها با نویسندگان متعدد توسط اکثر خوانندگان قابل اطمینان تر درک می شوند (96/62٪)

(منبع: Optinmonster.com)

 

شنیدن نظر چند نفر ، اقتدار بیشتری می بخشد و نشان می دهد که داستان یک طرفه یا مغرضانه نیست.

 

28. مشاغل متوسط ​​به طور متوسط ​​10 پیمانکار و 2 کارمند تمام وقت در وبلاگ های خود کار می کنند

(منبع: Neilpatel.com)

 

کسب و کارها برای دستیابی به نتایج باید به طور فعال روی وبلاگهای خود کار کنند. برخی از آنها می توانند هزینه استخدام کارمندان تمام وقت را داشته باشند ، در حالی که برخی دیگر با آزادکاران کار می کنند.

 

29- فقط 23٪ از وبلاگ نویسان با درآمد بالا در هر پست وبلاگ کمتر از 100 دلار در مقایسه با 82٪ از وبلاگ نویسان با درآمد پایین

(منبع: Growthbadger.com)ش

دانلود رايگان افزونه يواست سئو وردپرس 9 افزونه اساسی WordPress Multitite برای هر مدیر شبکه

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم فروردین 1399 ساعت 18:58 توسط شهرام دارایی بدون نظر

 دانلود رايگان افزونه يواست سئو وردپرس 9 افزونه اساسی WordPress Multitite برای هر مدیر شبکه

 WPMU DEV ، ما طرفداران بزرگی از شبکه های وردپرس Multisite هستیم.

ما با استفاده از چند سایت به قدرت های آموزشی ما پلت فرم وبلاگ نویسی Edublogs . و ما برخی از محبوب ترین افزونه های Multisite را در آنجا توسعه می دهیم. به شخصه ، من سه شبکه Multisite جداگانه را اجرا می کنم که هرکدام کار متفاوتی انجام می دهند.

 

Multisite به خودی خود یک ابزار خارق العاده است ، اما افزونه هایی در دسترس هستند که باعث بهتر شدن آن می شوند. ما در مورد افزونه ها برای Multisite مطالب زیادی نوشتیم ، از جمله یک لیست نهایی از افزونه های برتر Multisite ، اما در اینجا من به افزونه هایی که به سرپرست شبکه کمک می کنند تمرکز می کنم.

 

بنابراین اگر شما در حال مدیریت یک شبکه Multisite هستید ، از شبکه خصوصی سه وبلاگ گرفته تا شبکه سودآور هزاران سایت ایجاد شده توسط کاربر ، کدام افزونه ها به سهولت کار کمک می کنند؟

 

پلاگین هایی که استفاده می کنم در اینجا آورده شده و برای هر سرپرست Multisite ضروری است.

 

چندین پیشرفت

 

این یکی از مفیدترین افزونه هایی است که من در شبکه هایم نصب می کنم. این بار از ویژگی های زیادی را به صفحات سرپرست شبکه اضافه می کند ، از جمله:

 

پیشرفت های افزونه: پیوند  "افزودن جدید" را در فهرست مدیر شبکه اضافه کرده و افزونه های سایت های فعال شده در صفحه افزونه های مدیر شبکه را لیست کنید.

پیشرفت  های مضمون : ببینید کدام مضامین در کدام سایت هایی از صفحه تم های سرپرست شبکه شما قرار دارند.

عناصر اضافی در نوار منوی سرپرست شبکه:  جستجوگرها را مدیریت کنید و مستقیماً به روز رسانی کنید.

شناسه سایت های خود را در صفحه مدیر شبکه مشاهده کنید: این  فقط با کمی تحقیق امکان پذیر است.

برای من مفیدترین ویژگی امکان دیدن سایتهایی است که از کدام افزونه استفاده می کنند. هنگامی که من پلاگین ها را به روز می کنم ، می توانم به راحتی ببینم کدام سایت ها روی آنها فعال شده اند و به همین دلیل باید آنها را آزمایش کنم.

 

به پیشرفتهای چندگانه علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

چند سوئیچ زبان

 

افزونه ای تمیز و با کاربرد آسان که قابلیت های چند زبانه را به شبکه چندرسانه ای وردپرس شما اضافه می کند. این برنامه با تنظیمات زیر دامنه ها و زیرشاخه ها کار می کند. Switcher Language Multisite به شما امکان می دهد ترجمه صفحات ، پست ها ، برچسب ها ، دسته ها ، انواع ارسال های سفارشی و طبقه بندی های سفارشی را اضافه کنید.

 

همچنین با ویرایشگر گوتنبرگ سازگار است و بلوک دلخواه خود را دارد. این پشتیبانی از اضافه کردن 239 نماد پرچم کشور و 28 زبان مختلف (از جمله تغییرات) است.

 

آیا به تعویض چند زبانه زبان علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

تعویض کاربر

 

در صورت ارائه پشتیبانی از مدیران سایت یا سایر کاربران شبکه خود ، این افزونه مفید است. این امکان را به شما می دهد که به سرعت و به راحتی حساب های کاربری را تغییر دهید ، بنابراین بدون نیاز به ورود به حساب کاربری خود ، دقیقاً می توانید آنچه کاربر دیگری در شبکه شما مشاهده می کند را ببینید.

 

این موارد حتی اگر فایده ای را در صفحه های سرپرست برای سرپرست سایت اضافه کنید ، که شما به عنوان سرپرست شبکه نمی بینید ، این حتی مفیدتر است. پس از پایان پشتیبانی از تغییر کاربری کاربر به حساب خود بازگردید و دوباره به صفحه های مدیریت شبکه دسترسی خواهید داشت.

 

به سوئیچینگ کاربر علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

انجمن Asgaros

 

تالار گفتمان یک راه عالی برای ارائه پشتیبانی برای سرپرستان زیرمجموعه شما است. این امر باعث می شود تا موضوعات پشتیبانی از آنها آسان شود ، که شما و سایر کاربران سایت شما می توانید به آنها پاسخ دهید.

 

Asgaros Forum افزونه ایده آل برای اضافه کردن یک هیئت مدیره بحث و گفتگو غنی از ویژگی ها به سایت وردپرس شما است. تنظیم ، فوق العاده سریع و یکپارچه سازی کامل با WordPress Multisite بسیار ساده است. پس از راه اندازی ، می توانید یک هیئت مدیره بحث و گفتگو داشته باشید که در آن می توانید تمام کاربران شبکه خود را با یکدیگر تعامل دهید. این شامل داشتن زیرمجموعه جداگانه برای جمع آوری بلیط های پشتیبانی نیز می شود.

 

به انجمن Asgaros علاقه مند هستید؟

 

بیشتر بدانید

کپی چند محتوا محتوا

 

آیا تابحال نیاز به کپی کردن مطالب یک سایت در شبکه خود در یک سایت جدید دارید؟ اگر سعی کرده اید از وردپرس وارد کننده استفاده کنید ، شاید متوجه شده باشید که این روند مدتی طول کشید.

 

افزونه WP Multisite Content Copier به شما امکان می دهد تمام مطالب خود را از یک سایت به سایت دیگر کپی کنید و فقط به زیر مجموعه محدود نمی شود. می توانید محتوا را در تمام سایتهای شبکه خود کپی کنید.

 

با راه اندازی گروه های الگویی که دارای همان محتوای هستند می توانید از این افزونه برای ایجاد سرعت در ایجاد سایت های جدید استفاده کنید: سایتی را در یکی از این گروه ها ایجاد کنید و به طور خودکار محتوا را برای آن گروه در اختیار شما قرار دهد. اگر در حال اداره یک شبکه اجتماعی یا تجاری هستید مفید است و به کلیه سایتهای خود نیاز دارید تا برخی از مطالب مشترک مانند اطلاعات مربوط به شبکه ، اطلاعات حقو

چگونه می توان به راحتی یک فرم پنجره وردپرس ایجاد کرد (گام به گام)

 

https://premium.wpmudev.org/blog/essential-multisite-plugins/

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم فروردین 1399 ساعت 17:35 توسط شهرام دارایی بدون نظر

 دانلود رايگان افزونه يواست سئو وردپرس 9 افزونه اساسی WordPress Multitite برای هر مدیر شبکه

 WPMU DEV ، ما طرفداران بزرگی از شبکه های وردپرس Multisite هستیم.

ما با استفاده از چند سایت به قدرت های آموزشی ما پلت فرم وبلاگ نویسی Edublogs . و ما برخی از محبوب ترین افزونه های Multisite را در آنجا توسعه می دهیم. به شخصه ، من سه شبکه Multisite جداگانه را اجرا می کنم که هرکدام کار متفاوتی انجام می دهند.

 

Multisite به خودی خود یک ابزار خارق العاده است ، اما افزونه هایی در دسترس هستند که باعث بهتر شدن آن می شوند. ما در مورد افزونه ها برای Multisite مطالب زیادی نوشتیم ، از جمله یک لیست نهایی از افزونه های برتر Multisite ، اما در اینجا من به افزونه هایی که به سرپرست شبکه کمک می کنند تمرکز می کنم.

 

بنابراین اگر شما در حال مدیریت یک شبکه Multisite هستید ، از شبکه خصوصی سه وبلاگ گرفته تا شبکه سودآور هزاران سایت ایجاد شده توسط کاربر ، کدام افزونه ها به سهولت کار کمک می کنند؟

 

پلاگین هایی که استفاده می کنم در اینجا آورده شده و برای هر سرپرست Multisite ضروری است.

 

چندین پیشرفت

 

این یکی از مفیدترین افزونه هایی است که من در شبکه هایم نصب می کنم. این بار از ویژگی های زیادی را به صفحات سرپرست شبکه اضافه می کند ، از جمله:

 

پیشرفت های افزونه: پیوند  "افزودن جدید" را در فهرست مدیر شبکه اضافه کرده و افزونه های سایت های فعال شده در صفحه افزونه های مدیر شبکه را لیست کنید.

پیشرفت  های مضمون : ببینید کدام مضامین در کدام سایت هایی از صفحه تم های سرپرست شبکه شما قرار دارند.

عناصر اضافی در نوار منوی سرپرست شبکه:  جستجوگرها را مدیریت کنید و مستقیماً به روز رسانی کنید.

شناسه سایت های خود را در صفحه مدیر شبکه مشاهده کنید: این  فقط با کمی تحقیق امکان پذیر است.

برای من مفیدترین ویژگی امکان دیدن سایتهایی است که از کدام افزونه استفاده می کنند. هنگامی که من پلاگین ها را به روز می کنم ، می توانم به راحتی ببینم کدام سایت ها روی آنها فعال شده اند و به همین دلیل باید آنها را آزمایش کنم.

 

به پیشرفتهای چندگانه علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

چند سوئیچ زبان

 

افزونه ای تمیز و با کاربرد آسان که قابلیت های چند زبانه را به شبکه چندرسانه ای وردپرس شما اضافه می کند. این برنامه با تنظیمات زیر دامنه ها و زیرشاخه ها کار می کند. Switcher Language Multisite به شما امکان می دهد ترجمه صفحات ، پست ها ، برچسب ها ، دسته ها ، انواع ارسال های سفارشی و طبقه بندی های سفارشی را اضافه کنید.

 

همچنین با ویرایشگر گوتنبرگ سازگار است و بلوک دلخواه خود را دارد. این پشتیبانی از اضافه کردن 239 نماد پرچم کشور و 28 زبان مختلف (از جمله تغییرات) است.

 

آیا به تعویض چند زبانه زبان علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

تعویض کاربر

 

در صورت ارائه پشتیبانی از مدیران سایت یا سایر کاربران شبکه خود ، این افزونه مفید است. این امکان را به شما می دهد که به سرعت و به راحتی حساب های کاربری را تغییر دهید ، بنابراین بدون نیاز به ورود به حساب کاربری خود ، دقیقاً می توانید آنچه کاربر دیگری در شبکه شما مشاهده می کند را ببینید.

 

این موارد حتی اگر فایده ای را در صفحه های سرپرست برای سرپرست سایت اضافه کنید ، که شما به عنوان سرپرست شبکه نمی بینید ، این حتی مفیدتر است. پس از پایان پشتیبانی از تغییر کاربری کاربر به حساب خود بازگردید و دوباره به صفحه های مدیریت شبکه دسترسی خواهید داشت.

 

به سوئیچینگ کاربر علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

انجمن Asgaros

 

تالار گفتمان یک راه عالی برای ارائه پشتیبانی برای سرپرستان زیرمجموعه شما است. این امر باعث می شود تا موضوعات پشتیبانی از آنها آسان شود ، که شما و سایر کاربران سایت شما می توانید به آنها پاسخ دهید.

 

Asgaros Forum افزونه ایده آل برای اضافه کردن یک هیئت مدیره بحث و گفتگو غنی از ویژگی ها به سایت وردپرس شما است. تنظیم ، فوق العاده سریع و یکپارچه سازی کامل با WordPress Multisite بسیار ساده است. پس از راه اندازی ، می توانید یک هیئت مدیره بحث و گفتگو داشته باشید که در آن می توانید تمام کاربران شبکه خود را با یکدیگر تعامل دهید. این شامل داشتن زیرمجموعه جداگانه برای جمع آوری بلیط های پشتیبانی نیز می شود.

 

به انجمن Asgaros علاقه مند هستید؟

 

بیشتر بدانید

کپی چند محتوا محتوا

 

آیا تابحال نیاز به کپی کردن مطالب یک سایت در شبکه خود در یک سایت جدید دارید؟ اگر سعی کرده اید از وردپرس وارد کننده استفاده کنید ، شاید متوجه شده باشید که این روند مدتی طول کشید.

 

افزونه WP Multisite Content Copier به شما امکان می دهد تمام مطالب خود را از یک سایت به سایت دیگر کپی کنید و فقط به زیر مجموعه محدود نمی شود. می توانید محتوا را در تمام سایتهای شبکه خود کپی کنید.

 

با راه اندازی گروه های الگویی که دارای همان محتوای هستند می توانید از این افزونه برای ایجاد سرعت در ایجاد سایت های جدید استفاده کنید: سایتی را در یکی از این گروه ها ایجاد کنید و به طور خودکار محتوا را برای آن گروه در اختیار شما قرار دهد. اگر در حال اداره یک شبکه اجتماعی یا تجاری هستید مفید است و به کلیه سایتهای خود نیاز دارید تا برخی از مطالب مشترک مانند اطلاعات مربوط به شبکه ، اطلاعات حقو

چگونه می توان به راحتی یک فرم پنجره وردپرس ایجاد کرد (گام به گام)

 

https://premium.wpmudev.org/blog/essential-multisite-plugins/

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم فروردین 1399 ساعت 17:15 توسط شهرام دارایی بدون نظر