بهترین مطالب اموزشی

کتابشناسی در مورد خستگی مواد ، اجزا و سازه ها ، دوره 4: 1966 - 1969 انتشارات مربوط به مطالعه علوم مواد ، به ویژه خستگی را ارائه می دهد. پاورپوینت ویرتیو این انتخاب موادی را ارائه می دهد که ساختارهای ثابت و متحرک را برای استفاده در زمین ، دریا و هوا پوشش می دهد. مخازن تحت فشار و راکتورهای هسته ای. اجزای مکانیکی و ایمپلنت های جراحی. انتشارات ارائه شده مقابله با تحولات در فرآیندهای فن آوری ، ارزیابی عملکرد خستگی. این انتخاب همچنین شامل تحقیقات بنیادی درباره این موضوع و توسعه نظریه ها می باشد. این کتاب مورد توجه دانشجویان ، محققان و مجریان علم مواد خواهد بود.

کتاب راهنمای ذخایر معدنی لایه های محدود و طبقه بندی شده ، جلد 10: فهرست کتابشناسی و شاخص های وقوع سنگ معدن ، جلد 8-10 بر روی کتابشناسی و شاخص های داده های وقوع سنگ معدن تمرکز دارد. این انتخاب ابتدا شرح كتابشناسی اضافی كانسارهای معدنی لایه ای و لایه ای را از سال 1974-1978 ، شامل اطلاعات مربوط به آنتیموان ، بیسموت ، كروم ، اقلیم شناسی ، مس ، انتشار ، ترکیبات مایع ، فلوریت ، ایزوتوپ ها ، سرب روی ، لیتیوم ، منیزیت شرح می دهد. ، و منگنز. همچنین متالوژی ، دگرگونی ، پلاسرها ، دانه های قرمز ، سولفیدها ، اورانیوم و وانادیوم ذکر شده است. این کتاب همچنین داده هایی را در مورد توزیع ذخایر معدنی چینه ای و لایه های محدود و همچنین منابع داده و قابلیت اطمینان ، نقشه های آمریکای شمالی و جنوبی ، اروپا ، آسیا ، استرالیا و غرب اقیانوس آرام و آفریقا ارائه می دهد.متن اطلاعات مربوط به فهرست منابع بخش III و فهرست موضوعات قسمت III را ارائه می دهد. این انتخاب منبع ارزشمندی از داده ها برای محققانی است که می خواهند ذخایر سنگ معدن را کشف کنند.

دوچرخه سواری برای حمل و نقل عوامل فردی و اجتماعی حمل و نقل فعال و رفتار دوچرخه سواری را بررسی می کند. این کتاب از یک روش میان رشته ای برای ارائه یک نمای کلی از دوچرخه سواری برای تحقیقات حمل و نقل استفاده می کند. این مقاله به بررسی تنوع در مشارکت دوچرخه سواری در بین گروه های مختلف جمعیتی و چندین سطح تأثیر بر دوچرخه سواری می پردازد تا محققان و پزشکان را در مورد استفاده موثر از منابع جامعه ، برنامه نویسی و سیاستگذاری آگاه سازد. این یک منبع ایده آل برای متخصصان بهداشت عمومی است که سعی دارند فعالیت های بدنی را از طریق دوچرخه سواری تشویق کنند. علاوه بر این ، این امر زیرساخت های جدیدی را پشتیبانی می کند که از این اقدامات پشتیبانی می کنند.

  • بینش مبتنی بر شواهد درباره مداخلات مقرون به صرفه برای بهبود مشارکت در دوچرخه سواری فراهم می کند
  • شامل موارد موردی متعدد و بهترین روش ها که رویکردهای چند سطح را در تنظیمات مختلف برجسته می کند

+ نوشته شده در پنج شنبه هفتم اسفند 1399 ساعت 17:38 توسط شهرام دارایی بدون نظر