بهترین مطالب اموزشی

نیوزیلند ادعا می کند "کروناویروس" با حذف موارد جدید در رقم های تک

یوزلند روز دوشنبه ادعا کرد که این ویروس را از بین برده است زیرا این کشور اعلام کرد محدودیت ها از "سطح چهار" به "سطح سه" ، با موارد جدید در رقم های مجرد اعلام شده است.

 

در یک کنفرانس خبری ، نیوزلند از یک مورد جدید ، چهار "پرونده احتمالی" و یک مرگ جدید خبر داد.

اشلی بلومفیلد ، مدیر کل بهداشت نیوزلند ، گفت که تعداد کم "به ما اطمینان می دهد که ما به هدف حذف خود رسیده ایم ، که - این هرگز به معنای صفر نبوده است ، اما این بدان معنی است که می دانیم پرونده های ما از کجا می آیند."

وی افزود: "هدف ما از بین بردن است. و این به معنای ریشه کن کردن نیست ، بلکه این بدان معنی است که ما به تعداد کمی از موارد رسیدگی می کنیم تا بتوانیم موارد و مواردی را که ممکن است بروز کند از بین ببرد."

نخست وزیر نیوزلند ، ژاكیندا آردن گفت كه كرونا ویروس "در حال حاضر" از بین رفته است اما این كشور باید هوشیار باشد و هنوز هم می توان انتظار داشت كه پرونده های جدید را ادامه دهد.

"بنابراین همانطور که گفتیم حذف به این معناست که ممکن است به صفر برسیم اما ممکن است تعداد کمی از موارد دیگر دوباره اتفاق بیفتد ، این بدان معنی نیست که ما شکست خورده ایم ، این بدان معنی است که ما در موقعیتی هستیم که آن صفر را تحمل کنیم. رویکرد ما برای مدیریت بسیار پرخاشگرانه از این موارد و پایین نگه داشتن این تعداد و دوباره محو شدن است. "

من استراحت هنگ کنگ را ترک کردم.  در عوض هفته ها با پدر و مادرم گیر کردم

من استراحت هنگ کنگ را ترک کردم. در عوض هفته ها با پدر و مادرم گیر کردم

اردن گفت که در چند روز گذشته موارد به صورت تک رقمی بوده است و ضمن ارسال همدردی های خود با کسانی که عزیزان خود را در طول همه گیری از دست داده بودند ، شماره ها را "باورنکردنی" خواند.

وی با تقدیر از تلاش های نیوزیلندی ها ، اظهار داشت: "تقریباً 5 هفته است که زندگی می کنیم و کار می کنیم به گونه ای که فقط دو ماه پیش غیرممکن بود. اما ما این کار را کردیم. و ما این کار را با هم انجام داده ایم."

New Zealand currently restr

پلوسی در میان توسعه ادعای تجاوز جنسی ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد

+ نوشته شده در دوشنبه هشتم اردیبهشت 1399 ساعت 16:50 توسط شهرام دارایی بدون نظر

پلوسی در میان توسعه ادعای تجاوز جنسی ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد

 کرد و به یک حزب دموکرات مشهور دیگر تبدیل شد تا نامزد احتمالی این حزب را در میان ادعاها مبنی بر اینکه وی در دهه 1990 به یكی از یكی از یكی از یكی از یك دستیار خود مورد حمله قرار داد ، تبدیل كند. کمپین بایدن این ادعا را رد کرده است.

 

Pelosi در این ویدئو گفت: "من مفتخر هستم كه جو بایدن را برای رئیس جمهور ایالات متحده تأیید كنم زیرا او رئیس جمهور خارق العاده ای خواهد بود." "او می داند که چگونه کار را انجام دهد."

 

رهبران دموکراتیک در کنگره مادر را در مورد پیشنهادات پیشنهادات تجمعی عناوین پیشنهادات بسته بندی برنامه ریزی از قبل از برنامه ها

 

پلوسی از فعالیت های بایدن در زمینه های مختلف سیاسی ، روابط وی با رئیس جمهور پیشین باراک اوباما و شخصیت و رفتارهای پشت پرده وی انتقاد کرد.

 

 

Nancy Pelosi

@TeamPelosi

 

US House candidate, CA-12

.@JoeBiden has fought for our health care, for our families & for our children’s future.

 

To his work, Joe brings values & integrity. He is a voice of reason & resilience who will fight #ForThePeople. Today, I am proud to endorse him for President of the United States. -NP

 

Embedded video

6,290

2:15 PM - Apr 27, 2020

Twitter Ads info and privacy

2,415 people are talking about this

Pelosi گفت: "جو بایدن هر روز ارزش ها و صداقت را برای کار به ارمغان می آورد ، زیرا او هرگز ریشه های خود را فراموش نمی کند." "اکنون بیش از هر زمان دیگری به یک رهبر آینده نگر و آزمایش شده نیاز داریم که برای مردم بجنگد."

 

واشنگتن پست اول گزارش تایید، لینک دادن به این ویدئو از کانال یوتیوب بایدن است.

 

پلوسی در ویدئوی تایید خود به ادعای تجاوز جنسی علیه بایدن اشاره نکرد. او یکشنبه در لنگرگاه جیک تاپر در CNN حضور داشت و از این ادعا سؤال نکرد.

 

دفتر پلوسی در پاسخ به این سوال كه از دفتر فاكس نیوز به مصاحبه 17 آوریل با MSNBC ارجاع شده است ، در آنجا از وی سؤال شد كه آیا او از انكار بایدن راضی است یا خیر.

 

وی گفت: "بله ، من هستم. من بسیار درگیر این مسئله هستم. همیشه می خواهم فرصتی را فراهم کنم که زنان سزاوار شنیدن باشند. من از جواب او راضی هستم ، بله."

 

رهبر اقلیت سنا چاک شومر، DN.Y.، شده است در اتهامی که بایدن اظهار نظر نکرده است، و نه بسیاری از زنان در نظر گرفته می به فهرست نهایی نامزدهای بایدن، معاون ریاست جمهوری میدارد و یا کمیته ملی حزب دموکرات داشته باشد.

 

 

Curtis Houck

@CurtisHouck

#BREAKING: HERE is the video from August 11,1993s Larry King Live described by @TheIntercept (and Tara Reade) as allegedly featuring her mother calling in and alluding to Reades sexual assault claims against @JoeBiden (blog here by @ScottJW) https://www.newsbusters.org/blogs/nb/scott-whitlock/2020/04/24/shock-video-joe-bidens-accusers-mother-talking-cnn-1993 …

 

Embedded video

9,643

2:42 AM - Apr 25, 2020

Twitter Ads info and privacy

6,888 people are talking about this

رهبران دموکراتیک در کنگره مادر را به یاد داشته باشید که در مورد عناوین جداگانه ای ASSAULT IDEN SEBSUAL طراحی برنامه ریزی در حال حمل از پیش برنامه ها

 

دموکراتهای مشهور که درباره این موضوع اظهار نظر کرده اند ، اکثراً درباره این ادعا جنجال برانگیزند ، که جمعه تقویت شد وقتی ویدئویی از تماس گیرنده در "Larry King Live" در سال 1993 در CNN پخش شد که در آن قربانی متهم ادعا می کند مادرش در حال بحث بود - بدون اینکه نامگذاری شود. بایدن یا با استفاده از کلمات "تجاوز جنسی" - تجاوز جنسی که بایدن گفته بود علیه دخترش مرتکب شده است.

 

گرتچن ویتمر ، سخنگوی فرماندار میشیگان ، شنبه گفت: "فرماندار ویتمر معتقد است که مهم است که این ادعا ها از رسانه ها به خارج از کشور مورد تأیید قرار بگیرند و این چیزی است که هیچ کس به آن توجه نمی کند." "اما این نیز شخصی است. ما بدون اینکه اطلاعات بیشتری در مورد اوضاع داشته باشیم ، حدس و گمان بیشتری ارائه نمی دهیم."

 

نیویورک تایمز: "[من] این مورد - و شنوندگان شما باید به داستان نگاه کنند - یک بررسی کامل توسط نیویورک تایمز انجام شد. و فکر می کنم داشتن خصوصاً درگیر شخصیت های عمومی بسیار مهم است." D-Minn. ، در ظاهر از NPR گفت. "اما من فکر می کنم وقتی نگاه می کنم - وقتی می بینم معاون رئیس جمهور بایدن ، شخصی را که من با او کار کردم ، او را می بینم - رهبر سوءاستفاده از خانه - پیش نویس این لایحه را پیش از آنکه مردم حتی حاضر به صحبت در مورد آن جنایات وحشتناک و در واقع قهرمان سوءاستفاده از قدرت در برابر زنان بوده و از صدای خود در جبهه سوءاستفاده خانگی به چنین روشی بزرگ استفاده کرده است. "

 

هر دو ویتمر و کلوبوچار گزینه های بالقوه معاون ریاست جمهوری برای بایدن محسوب می شوند. هفته گذشته فاکس نیوز به ویتمر ، کلوبوچار و 14 زن دیگر که شایعه شده اند در لیست کوتاه  انتخاباتی معاون معاون ریاست جمهوری بایدن قرار گرفتند ، خواستار اظهار نظر در مورد تحولات جدید داستان شدند. دفتر ویتمر تنها کسی بود که پاسخ داد.

 

اتهامات علیه بایدن توسط تارا رید گفته می شود که وی در سال 1993 هنگام حضور در مجلس سنا ، دستیار کارمندان برای بایدن بود.

 

رید ، که آشکارا از سناتور برنی سندرز ، رقیب اول-ویتن ، از رقیب اصلی Biden طرفداری کرده بود ، پیش از این - سال گذشته ، هنگامی که چندین زن ظاهر شدند و ادعای تماس نامناسب با بایدن را کردند. اما اواخر ماه گذشته ، وی یک نسخه گرافیکی بسیار بیشتر از وقایع را به  The Intercept  و بعدها به میزبان پادکست کیتی هالپر گفت که سطح ادعاهای مطرح شده علیه بایدن را به تجاوز جنسی بالا برد.

200000 مرگ و میر Coronavirus در سراسر جهان: به روز رسانی زنده

+ نوشته شده در دوشنبه هشتم اردیبهشت 1399 ساعت 16:47 توسط شهرام دارایی بدون نظر

200000 مرگ و میر Coronavirus در سراسر جهان: به روز رسانی زنده

 زندگی عمومی هستند. نیوزیلند در روزهای سه شنبه و هفته آینده ایتالیا محدودیت ها را از بین خواهد برد.

 

همین الانافغانستان 60 درصد از جمعیت زندانی خود را آزاد می کند تا خطر کرو ویروس را در تأسیسات شلوغ کاهش دهد.

冠 病毒 疫情 最新

 

آنچه شما باید بدانید در اینجا آمده است:

شمار شناخته شده مرگ و میر جهانی 200000 نفر رسیده است. اکنون ، بسیاری از کشورها در حال طرح ریزی برای بازگشایی خود هستند.

بوریس جانسون به کار بازگشت و خواستار صبر است.

نیوزیلند محدودیت ها را کاهش داده و به سمت از بین بردن ویروس نزدیکتر می شود.

ماسک صورت در حمل و نقل عمومی آلمان و در بیشتر مغازه ها اجباری می شود.

به دلیل شیوع coronavirus ، افغانستان 60 درصد زندانیان را آزاد خواهد کرد.

کنیا دانشمندی را که آزمایش آزمایش کورو ویروس کشور را برعهده دارد ، منعکس کرد.

دولتمردان ایالات متحده می ترسند از فریب دادن هوای گرم ، روند پیشرفت را خنثی کند.

 

تصویریکشنبه در میلان.  مقامات ایتالیایی قصد دارند از هفته آینده محدودیت ها را کاهش دهند.

یکشنبه در میلان. مقامات ایتالیایی قصد دارند از هفته آینده محدودیت ها را کاهش دهند. اعتبار ...الساندرو گراسانی برای نیویورک تایمز

شمار شناخته شده مرگ و میر جهانی 200000 نفر رسیده است. اکنون ، بسیاری از کشورها در حال طرح ریزی برای بازگشایی خود هستند.

از آنجا که عوارض تاجگذاری همچنان به طور پیوسته صعود می کند ، کشورها قطعات را   برای مرحله بعد از پاسخ خود جمع می کنند پس از اینکه به تدریج اقدام به بستن اقدامات سخت گیرانه یا اعلام برنامه هایی برای انجام این کار کردند.

 

براساس داده های جمع آوری شده توسط نیویورک تایمز ، این بیماری همه گیر در حدود 220000 نفر کشته و بیش از 2.9 میلیون بیمار در سراسر جهان است . تلفات واقعی تقریباً به طور حتم بیشتر است ، و بررسی بارها در مورد آمار مرگ و میر در 12 کشور نشان داد که آمار رسمی مرگ و میرها در زمان شیوع این بیماری ، عمدتاً به دلیل آزمایش محدود ، کمتر بوده است.

 

تبلیغات

 

ادامه مطلب اصلی را بخوانید

 

هنوز هم اعداد رسمی حس مقیاس همه گیر را ارائه می دهند ، که با سرعتی بی امان گسترش یافته است. تعداد رسمی مرگ جهانی در 10 آوریل ، یعنی بیش از دو هفته گذشته ، 100000 نفر گذشته است.

 

ایالات متحده تا کنون بزرگترین شیوع شناخته شده در جهان است ، با بیش از 950،000 عفونت را تایید کرد و تلفات نزدیک 50000.

 

با تشکر از خواندن The Times.

اشتراک در تایمز

علیرغم تعداد زیاد موارد و تلفات ، چندین ایالت در حال برنامه ریزی برای شروع مجدد اقتصاد خود هستند ، حتی اگر ایالات متحده نوع زیرساخت های آزمایشی را که کارشناسان می گویند برای افتتاح لازم نیست.

 

بسیاری از آمریکایی ها با پیام های متناقضی از سیاستمداران محلی که مشتاق بازگشایی مشاغل و مقامات بهداشت عمومی هستند ، خواستار ماندن در خانه هستند. و دولتمردان می ترسند از فریب خورشید تابستان ، مسافت اجتماعی را به یک چالش بزرگتر تبدیل کند.

 

ROUNDUP ایالات متحدهآخرین به روز رسانی های ایالات متحده را بخوانید .

محاسبات مشابهی در سرتاسر جهان انجام شد ، زیرا كشورهایی كه زمانی از این شیوع ویران شده بودند - مانند ایتالیا ، اسپانیا و انگلیس - اما ظاهراً اوج اولیه خود را پشت سرگذاشته اند و در مواردی قدم های آزمایشی را برای شروع مجدد زندگی عمومی برداشته اند.

 

تبلیغات

 

ادامه مطلب اصلی را بخوانید

انگلیس طی آخر هفته تمایز ناخوشایندی را بدست آورد و تبدیل به پنجمین کشوری شد که بیش از 20،000 کشته بر اثر ویروس را ثبت کرد ، اما مقامات می گویند که ممکن است این کشور گوشه ای را به سمت خود بکشاند.

 

نخست وزیر بوریس جانسون ، که این ماه پس از انقباض عروق کرونوس از بیمارستان مرخص شد ، روز دوشنبه به کار خود بازگشت. وی گفت که کشور "در حال آغاز به کار جزر و مد" در شیوع خود است ، اما هرگونه بازگشایی مجدد باید با اقدامات حفاظتی متعادل باشد تا از "موج دوم" بالقوه ویرانگر جلوگیری شود.

 

نخست وزیر جوزپه كنته در ایتالیا كه طولانی ترین محكومیت در اروپا و یكی از بدترین شیوع جهان را تحمل كرده است ، از دوشنبه آینده برنامه خود را برای كمك به محدودیت ها و بازگشایی اقتصاد ارائه داده است.

 

و در نیوزیلند ، خرده فروشی ها ، رستوران ها ، اماکن ساختمانی و مدارس سه شنبه ، پنج هفته پس از نخست وزیر جاکیندا آردن ، به عنوان بخشی از یک واکنش پرخاشگرانه و بسیار موفق ، اقدام به بازگشایی قفل در سراسر کشور خواهند کرد.

 

روز دوشنبه فقط یک مورد جدید از ویروس گزارش شد ، و خانم اردن آن را از بین برد.

 

خانم اردن از تلاش های نیوزیلندی ها ضمن قدردانی هشدار داد که کاهش محدودیت ها نشانه بازگشت به عادی نیست.

 

تبلیغات

منبع گفت: کاخ سفید ممکن است به زودی جلسات کارگروه ویروس را کاهش دهد

+ نوشته شده در دوشنبه هشتم اردیبهشت 1399 ساعت 16:46 توسط شهرام دارایی بدون نظر

منبع گفت: کاخ سفید ممکن است به زودی جلسات کارگروه ویروس را کاهش دهد

 ، منبعی که با این تصمیم به CNN گفت ، به عنوان رئیس جمهور دونالد ترامپ و مایک پنس معاون رئیس جمهور برنامه های دیگری را ترتیب دادند.

 

این گروه تنها به گفته سه نفر که با این برنامه آشنا هستند ، این هفته آخر هفته پس از چند روز پرتلاطم در وستینگینگ ، یک بار ملاقات کردند . این کارگروه روز شنبه ملاقات کرد اما یکشنبه انجام نشد - ناداری از زمانی که کارگروه تقریباً هر روز از زمان تشکیل جلسه ملاقات کرده است.

جلسات کارگروه معمولاً حداقل 90 دقیقه طول می کشد ، زیرا دستیاران بیش از آخرین اطلاعات قبل از جلسه مطبوعاتی می روند. اما با توجه به اینکه در این آخر هفته هیچ جلسه توجیهی وجود ندارد ، شخصی که در آن جلسه حضور داشت ، شنبه جلسه نسبتاً سریع حرکت کرد.

ترامپ در حال رانندگی بیرکس به نقطه سختی است.  این & # 39 ؛ حتی سخت تر می شود.

ترامپ در حال رانندگی بیرکس به نقطه سختی است. این تقریبا سخت تر می شود.

دو مقام گفتند كه كاخ سفید برنامه های خود را برای برنامه های اقتصادی متمرکز تر در روزها و هفته های آینده از جمله میزگردهای بیشتر با مدیران و كارگران به منظور برجسته كردن تلاش ها برای ترقی اقتصادی بهبود خواهد بخشید. آنها امیدوارند افرادی را که از طریق صندوق های محرک یا وام های تجاری کوچک کمک کرده اند ، دعوت کنند تا مراحلی را که دولت برای کاهش وضعیت اقتصادی برداشته است ، به نمایش بگذارند.

یکی از مقامات گفت که این امر می تواند شامل سفرهای داخلی نیز باشد ، به زودی به زودی این هفته ، هرچند این مقام مسئول هشدار می دهد که برنامه ها نهایی نشده است که رئیس جمهور پس از گذشت هفته ها در عمارت اجرایی و وستینگ ، کاخ سفید را ترک کند. مثل تقریباً همه سفرهای رسمی پیش از شیوع رئیس جمهور ، انتظار نمی رود وی شب را در جاده بگذراند.

معاونان معتقدند كه ترامپ بهتر از آنكه پیام بهداشتی داشته باشد ، موقعیت اقتصادی دارد ، مقامات گفتند ، واقعیتی كه احساس می كنند پس از فاجعه ضد عفونی كننده هفته گذشته اثبات شده است .

رئیس جمهور صرف تعطیلات آخر هفته تخلیه گاز در مورد پوشش منفی او را دریافت و پس از او پیشنهاد هفته گذشته باید مطالعات در مورد اینکه آیا ضد عفونی کننده و یا نور می تواند مورد استفاده برای مبارزه با کروناویروس در داخل بدن انسان وجود داشته باشد. یک رئیس جمهور مأیوس از طرف منابع ، رسانه ها و دموکرات ها در آنچه که منابع متعددی از CNN به عنوان یکی از ناامید کننده ترین لحظات ریاست جمهوری وی توصیف کرده بودند ، گشود.

یکی از چیزهایی که سنگین تر از همه برای رئیس جمهور است ، افراد نزدیک به او می گویند ، تعداد رای گیری در حال غرق شدن است . گرچه حرکت محدود او کمکی نکرد. افرادی که با ترامپ صحبت می کنند غالباً گفتند که او بیشتر از هر زمان دیگری پوشش منفی را در نظر می گیرد ، زیرا او وسایل معمول خود مانند گلف یا دیدن دوستان قدیمی را ندارد.

در همین حال ، اختلافات بین کارکنان West Wing در حال ظهور است. تیم جدید ارتباطات West Wing تصمیم گرفته است مجدداً کنترل پیام های کوروی ویروس را که کارمندان پنس از زمان دستگیری وی برای هدایت نیروی کار در اواخر فوریه دستگیر کرده بودند ، به دست آورد.

کوین لیپتاک CNN در این گزارش نقش داشته است.

آمار ، واقعیت ها و روندهای حمله سایبری (2020)

 

https://edition.cnn.com/2020/04/27/politics/white-house-coronavirus-task-force-scale-back/index.html

+ نوشته شده در دوشنبه هشتم اردیبهشت 1399 ساعت 16:45 توسط شهرام دارایی بدون نظر