بهترین مطالب اموزشی

Advanced Driver Interence Inference: Theory و Design یکی از مهمترین کارکردهای ADAS در آینده ، یعنی استنتاج قصد راننده را توصیف می کند. این کتاب شامل دانش پیشرفته در مورد ساخت سیستم استنتاج قصد راننده است ، و درک بهتری در مورد چگونگی کمک مکانیزم قصد راننده انسان به یک سیستم تصمیم گیری طبیعت گرایانه تر برای وسایل نقلیه خودکار ارائه می دهد.

  • نمونه هایی از استفاده از یادگیری ماشین / یادگیری عمیق برای ساخت محصولات صنعت
  • روندهای آینده برای تشخیص رفتار راننده و استنباط قصد راننده را نشان می دهد
  • در مورد تکنیک های درک زمینه ترافیک بحث کنید که اهداف راننده مانند Lidar و GPS را پیش بینی می کند مدارهای الکتریکی پیشرفته بر تجزیه و تحلیل مدار تمرکز دارند ، از جمله تقویت ، نوسانات ، خازن و عناصر مدار. این انتشارات ابتدا اطلاعاتی در مورد روش نمادین تجزیه و تحلیل ، قضایای شبکه ، شبکه های پل و مدارها و فیلترهای تنظیم شده ارائه می دهد. متن سپس نگاهی به مدارهای پلی فاز ، تحریک غیر سینوسی و گذرا و دریچه ها به عنوان عناصر مدار می اندازد. بحث و گفتگوها در تقویت ، تقویت کننده های مقاومت به خازن ، بازخورد ، تقویت کننده های بازخورد منفی ، دنبال کننده کاتد ، نوسانات کم توان و طراحی عملی مدارهای بازخورد است. نسخه خطی در مورد ترانزیستورها به عنوان عناصر مدار و تجزیه و تحلیل خط انتقال عنصر ابتدایی است. مباحث شامل آمپلی فایر جریان سیگنال کوچک ایده آل ، عملکرد سیگنال کوچک تقویت کننده امیتر مشترک ، جدول مقایسه ای از نمادها ، و سوالات امتحان معمولی این نشریه مرجع قابل اعتماد برای دانش آموزان و خوانندگان علاقه مند به مدارهای برقی است.
+ نوشته شده در جمعه بیست و سوم خرداد 1399 ساعت 23:55 توسط شهرام دارایی بدون نظر

منابع دانش UMLS: بارگیری فایل های دانلودی  سایت تنویما فایل زیپ UMLS را بارگیری کنید و محتویات را در یک فهرست قرار دهید.

فایل README را بعد از بارگیری بخوانید ، که شامل اطلاعاتی در مورد نصب منابع دانش UMLS و تغییرات برجسته برای این نسخه است.

هر نسخه UMLS شامل MetamorphoSys ، مورد نیاز برای نصب پرونده های منابع دانش ، و ایجاد ، جستجو و مرور زیر مجموعه های سفارشی Metathesaurus است. MetamorphoSys به حداقل 40 گیگابایت دیسک سخت نیاز دارد و 2 تا 10 ساعت طول می کشد تا روی طیف وسیعی از سیستم عامل های آزمایش شده اجرا شود. زمان واقعی به پیکربندی ، سخت افزار و سیستم عامل های سیستم عامل شما بستگی دارد.

چرا باید ثبت نام کنید

برای دسترسی به داده های انتشار عمومی بهداشت و مطالعه بازنشستگی ، ابتدا باید نام کاربری و رمز ورود خود را ثبت کنید و به دست آورید. این ترکیب نام کاربری / رمز عبور باید هر زمان که بخواهید فایل های داده را بارگیری کنید ، مورد استفاده قرار گیرد. با ثبت نام در این سایت ، شما با شرایط استفاده درباره دسترسی به داده های انتشار عمومی بهداشت و بازنشستگی موافقت می کنید . شما می توانید هر زمان که بخواهید به سادگی با ورود به این سایت ، اطلاعات ثبت نام خود را تغییر دهید.

از طریق ثبت نام شما ، ما می توانیم اندازه و تنوع جامعه کاربران خود را به حامیان مالی خود انتقال دهیم ، به ما این امکان را می دهیم که همچنان به جمع آوری این داده های مهم بپردازیم. کاربران ثبت نام شده پشتیبانی کاربر و همچنین اطلاعات مربوط به خطاها در داده ها ، نسخه های آینده ، کارگاه ها و لیست های انتشار را دریافت می کنند. اطلاعاتی که ارائه می دهید برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار نمی گیرد و به اشخاص ثالث توزیع نمی شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی ، لطفاً بیانیه حریم خصوصی و امنیت ما را بخوانید .

 

فرم 5500 بازده سالانه / گزارش برنامه های مزایای کارمندان هر ساله به وزارت کار (DOL) ، خدمات درآمد داخلی و شرکت ضمانت نامه بازنشستگی ثبت می شود. EBSA داده های اولیه ارسال شده 5500 را که از طریق سیستم های EFAST جمع آوری شده است ، و همچنین دو پرونده تحقیقاتی که تحت پالایش بیشتر قرار گرفته اند ، فاش می کند: پرونده تحقیق طرح برنامه بازنشستگی خصوصی و پرونده تحقیق گروهی برنامه های بهداشتی. پرونده تحقیق طرح بازنشستگی خصوصی از تجزیه و تحلیل برنامه ، مشارکت کننده و ویژگی های مالی برنامه برنامه بازنشستگی خصوصی پشتیبانی می کند و از آن برای تهیه بولتن های برنامه بازنشستگی خصوصی چکیده از گزارش سالانه فرم 5500 ، انتشار سالانه استفاده می شود که خلاصه ای از داده های مربوط به برنامه های بازنشستگی خصوصی است. . پرونده تحقیق گروه برنامه های بهداشتی گروه ، از شرکت کنندگان ،

این سند شامل کلیه کدهای فعال دروس و کدهای تأییدیه ای است که ممکن است معلمان برای تدریس هر دوره و همچنین اطلاعات اضافی مهم در مورد هر دوره نیز داشته باشند.

Definitions Data  - توضیحات در مورد داده های ارائه شده در صفحه بارگیری داده ها

درخواست داده ها  - برای درخواست داده های موجود در بالا (محرمانه ، دانشجویی و غیره)

گزارش های دپارتمان  - گزارش های موجود در این صفحه شامل گزارش سالانه آماری ، گزارش سالیانه دفتر مدارس امن و پشتیبانی و گزارش آموزش مجازی است

تقاطع منطقه ای  - منطقه ای برای عبور و مرور شهرستان ، ولسوالی ها را برای طبقه بندی هر منطقه مدرسه بر اساس شهرستان تقسیم می کند. لطفا توجه داشته باشید که ASD به عنوان شهرستان شلیبی ذکر شده است. عابر درون دپارتمان  نشان دهنده منطقه ولسوالی هسته، و همچنین بخش بزرگ، مناطق LWIA و مناطق مربوط به ECD / مسیرهای.

مسئولیت پذیری منطقه و مدرسه  - در مورد سیستم پاسخگویی آموزش وزارت تنسی اطلاعات بیشتری کسب کنید

NAEP  - ارزیابی ملی پیشرفت تحصیلی (NAEP) بزرگترین ارزیابی مستمر و نماینده ملی در مورد آنچه دانش آموزان کشور ما می دانند و می توانند انجام دهند. این کشور از سال 1969 به عنوان معیار اصلی پیشرفت دانشجویی خدمت کرده است.

خلاصه تحقیقات و سیاست  - محققان بخش ابتکارات ما را برای تعیین اثربخشی کار ما مطالعه می کنند. علاوه بر به اشتراک گذاشتن این تحقیق با عموم ، رهبری دپارتمان از آن برای تصمیم گیری در مورد سیاست های آینده استفاده می کند.

کارت گزارش معلم دبستان  - کارت گزارش تهیه معلم داده های مربوط به اثربخشی ارائه دهندگان آماده کننده معلمان تنسی را ارائه می دهد.

کارت گزارش ایالتی تنسی - وزارت آموزش و پرورش تنسی یک کارت گزارش سالانه در مدارس تنسی منتشر می کند. این گزارش داده های سطح ، ناحیه و مدرسه را برای هر سال تحصیلی نشان می دهد. این شامل اطلاعات مربوط به جمعیت شناسی ، پیشرفت ، پیشرفت تحصیلی ، حضور ، میزان فارغ التحصیلی و موارد دیگر می باشد.ش

+ نوشته شده در جمعه نهم خرداد 1399 ساعت 6:22 توسط شهرام دارایی بدون نظر

نظرسنجی برتر دموکرات به تبلیغات بایدن توصیه کرد وارن را به عنوان VP انتخاب کند

یکی از رای دهندگان برتر حزب دموکرات به اعضای ارشد معاون رئیس جمهور پیشین ارائه کرد جو بایدنمبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در اوایل این ماه این مسئله را مطرح می کند که سن. الیزابت وارن (D-Mass.) به عنوان یار همدست بیدن ، بیشترین صعود را نشان می دهد.
استنلی گرینبرگ ، که مشاوره انتخابات ریاست جمهوری هم رئیس جمهور پیشین کلینتون و هم معاون اول رئیس جمهور را بر عهده داشت ال گور، یک اسلایس 14 عرشه را به کمپین Biden ارائه کرد و جزئیات آن را نشان داد که چگونه نامزد احتمالی حزب دموکرات نیاز دارد تا حمایت خود را در بین جوانان و دموکرات هایی که از او در ابتدای دوره حمایت نمی کردند ، رشد دهد.
در این سخنرانی هشدار داده شد که بزرگترین تهدیدی که دموکرات ها در سال 2020 با آن روبرو هستند ، "عدم حمایت و قطع هزاره ها و تکه تکه شدن رأی دهندگان اولیه غیر بیدن" است.
تبلیغات
گرینبرگ نتیجه گرفت که شدت پشتیبانی پیرامون پیام های وارن درمورد فساد در واشنگتن و اقتصادی که علیه طبقه متوسط ​​تقلب می شود ، به بایدن کمک می کند تا بر رأی دهندگان ماندگار پیروز شود ، ضمن اینکه در سمت چپ حزب نیز در پشت نامزدی خود شرکت می کند.
گرینبرگ در این سخنرانی که توسط هیل به دست آمد ، گفت: "سناتور وارن راه حل آشکار است." این ارائه برای اولین بار توسط پولیتیکو گزارش شده است. 
داده های ارائه شده توسط گرینبرگ ، Biden را به عنوان پیشرو درآورد رئیس جمهور ترامپ 47 درصد به 42 درصد در مصاحبه با رأی دهندگان ثبت نام شده در 16 ایالت جنگ نبرد ، از ماه آوریل هنگامی که گرینبرگ بایدن را با رهبری 48 به 41 نشان داد ، کاهش ناچیزی را نشان می دهد.
در این نظرسنجی ، بایدن با 8 امتیاز پیشرو است که در این میان چه کسی بهترین توانایی را برای مدیریت بیماری همه گیر دارد. اما 53 درصد از رأی دهندگان در این نظرسنجی گفتند که اعتماد وی به ترامپ را در مورد این سوال که چه کسی می تواند کار بهتر را برای بازگشت مردم به کار انجام دهد - معیاری بالقوه مهم که اقتصاد از زمان شروع به کار باز می شود.
گرینبرگ تصریح کرد: عدم حمایت جوانان و دموکرات هایی که در ابتدایی برای بیدن رأی ندادند ، مسئله مهم برجسته این کمپین است.
تبلیغات
نود و چهار درصد از کسانی که در ابتدایی به بیدن رای دادند ، می گویند که در انتخابات عمومی به وی رای می دهند.
اما فقط 79 درصد افرادی که از سن حمایت کردند. برنی سندرزمبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری (I-Vt.) گفتند که در مقایسه با 11 درصد که گفته اند به ترامپ رای خواهند داد ، به بیدن رای می دهند.
و تنها 73 درصد از کسانی که به غیر از Biden و Sanders در ابتدای انتخابات به کسی رای داده اند ، گفتند که در انتخابات عمومی از Biden حمایت می کنند ، در مقایسه با 17 درصد که گفته ترامپ.
گرینبرگ همچنین دریافت که بی اعتنایی رای دهندگان نسبت به پیام های اصلی بایدن از بازگرداندن طبقه متوسط ​​و بازسازی جایگاه آمریکا در جهان باعث شور و اشتیاق او در میان هزاره های جوان شده است.
در این نظرسنجی ، Biden منجر به ترامپ با 17 امتیاز در بین هزاره ها ، با 10 درصد از هزاره ها گفت که آنها به شخص ثالث رأی می دهند. برخی از اعضای وزیر خارجه سابقهیلاری کلینتونمبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری حمایت نرم هزاره ها را از دست دادن وی در سال 2016 دانست. از نظرسنجی ها ، کلینتون با 17 امتیاز برنده هزاره ها شد.
گرینبرگ با بیان این مسئله که بهترین راه برای بایدن برای پیروزی در رأی دهندگان اولیه و غیر جوانان Biden ، اضافه کردن وارن به بلیط است.
پیام وارن همچنین با اسپانیایی ها و زنان بی سرپرست سفید پوست ، که گرینبرگ آنها را به عنوان گروه های جمعیتی معرفی می کرد ، جایی که بایدن هنوز هم از حمایت صعودی بالایی برخوردار است.
نظرسنجی کهنه کار پیام های اصلی وارن از مبارزه با فساد و ضد استیضاح را آزمایش کرد و دریافت که این پیام ها در بین رأی دهندگان که «بایدن» باید به آنها برسد "خارج از جدول" است.
گرینبرگ نوشت: "پیام های بایدن با پیام های ترامپ رقابتی است ، اما از حمایت جدی پیروز نمی شوند و آنها ضعیف تر از پیام های وارن درمورد فساد و سیاست تقلب و پیام های خانواده های شاغل هستند."
وی گفت: "پیام های فساد و سیاست های فشرده وارن با رای دهندگان غیر Biden و هزاره ها از نمودار خارج شده است. پیام های اصلاحات وارن بر "رأی دهندگان برنده" ، "زنان طبقه کارگر" و "مستقل" بایدن حاکم است.
مبارزات انتخاباتی بایدن در جریان یک پروسه شدید کنترل است زیرا می کوشد نامزد فرضی را با یک همسر در حال اجرا جفت کند.
علاوه بر وارن ، طبق گفته های کمپین بایدن ، سنس را نیز آزمایش می کند. امی کلوبوچار (دی مین.) و کمالا هریس (D-Calif.) ، و همچنین نماینده سابق مجلس نمایندگان مجلس جورجیا ، استیسی آبرامز (D) ، دولت جدید نیومکزیکو. میشل لوژان گریشام (د) ، رپ. Val Demings (D-Fla.) و دیگران.
بایدن چهارشنبه شب در جمع آوری سرمایه اظهار داشت که امیدوار است تا اول آگوست ، حدود دو هفته قبل از کنوانسیون نامزدی دموکرات ها در آگوست ، تصمیم نهایی را گرفته باشد.
بایدن گفت که به جای یک متحد ایدئولوژیک ، به دنبال کسی است که با او راحت باشد.
+ نوشته شده در جمعه نهم خرداد 1399 ساعت 6:17 توسط شهرام دارایی بدون نظر

مادربزرگ 90 ساله سعی می کند تقابل پرتنش بین پلیس و نوه اش را خنثی کند

این وزارتخانه در بیانیه ای گفت: مأموران پلیس میدلند در تاریخ 16 ماه مه به علت اجرای علائم متوقف ، تای آندرس 21 ساله را متوقف کردند.

آنچه اتفاق افتاد باعث شد خانواده ای متزلزل شوند ، مرد جوان روی زمین و مادربزرگش در تلاش برای مداخله در درگیری تنش زا پس از آن.

آندرس ، سیاه پوست ، به گونه‌ای رانندگی کرده است که سوء ظن خود را ایجاد کرده است ، "چندین تلاش شدید برای گریز و دوری از من را انجام داده است" ، یک افسر پلیس میدلند در بیانیه ای به دست آمده از طرف KWES وابسته CNN و سایر رسانه ها نوشت . سی ان ان درخواست سوابق عمومی برای اعتراف را مطرح کرده است.

وزارت پلیس میدلند فیلم هایی را در فیس بوک منتشر کرد که از فیلم ویدئویی بادامک افسانه ای و فیلمبرداری با دوربین فیلمبرداری 36 دقیقه ای در روز 22 ماه مه ، شش روز پس از این حادثه. در این ویدئو نقض ادعایی در مورد ترافیک نشان داده نشده است. پلیس می گوید "قبل از فعال شدن سیستم ویدیو رخ داده است."

در فیلم داشکام ، مأموران می گویند که آندرز پس از روشن شدن چراغ های کراوات ، دو بلوک را سوار کرد. از آنجا می توان اندرس را به سمت مادربزرگش در حال کشیدن دید.

طبق گفته بیانیه پلیس میدلند ، آندرس در حالی که پلیس در تلاش بود تا وی را بازداشت کند ، در یک موتوری فرار کرده است.

جاستین مور ، وکیل آندرس ، می گوید که موکل وی از نظر نژادی دیده می شود و هیچ توجیهی برای دستگیری وی وجود ندارد.

مادربزرگ آندرس سعی در خنثی کردن اوضاع داشت

پلیس میدلند چهار نسخه از فیلم بدنه را در صفحه فیسبوک این بخش منتشر کرد: فیلمبرداری با دوربین جلوی تمام قد ، فیلمبرداری با دوربین تمام طول بدن ، فیلم های صندلی پشتی تمام طول و یک فیلم کوتاه با زیرنویس.

بعد از اینکه آندرس به داخل خانه مادربزرگش سوار شد ، پلیس را می توان در فیلم بدن دوربین دید و شنید که از آندرس خواسته است از ماشینش خارج شود ، اما او در ابتدا امتناع كرد. وی طبق فیلم ویدئویی از دوربین فیلمبرداری بدن timestamped که بیش از پنج دقیقه قبل از عزیمت در ماشین بود ، ماند.

هنگامی که اندرس وسیله نقلیه را ترک کرد ، مطابق فیلم های دوربین فیلمبرداری پلیس ، افسر را می توانید در فیلم با اسلحه اسلحه خود نشان دهید و به سمت او نشانه بگیرید.

جیمز ا. گگلیانو ، تحلیلگر اجرای قانون CNN گفت: "من افسران را به خاطر ترسیم اسلحه خود مقصر نمی دانم." "هنگامی که او (اندرس) مطیع نبود ، آنها (پلیس) مجبور بودند به این مشکوک باشند که چیز دیگری در آنجا وجود دارد ، زیرا او برای گرفتن یک علامت توقف از بلیط فرار می کرد. این یک رفتار معمولی نیست."

پلیس اعلام كرد كه از آندرس خواسته است كه به سمت آنها قدم بگذارد تا بازداشت شود ، اما آندرس امتناع كرد و می توان در فیلم بادامك بدن شنید كه پرسید "چرا مرا متوقف كردی؟" با دستانش در هوا

لحظاتی بعد ، اندرز را می توان در فیلم های بدنساز مشاهده کرد که به زانو دراز کشیده تا روی زمین چمن دراز بکشند.

"ما نمی خواهیم شما را شلیک کنیم" ، می توان افسر را به آندرس گفت که می گوید.

این واقعه بیش از یک هفته قبل از کشته شدن جورج فلوید در مینیاپولیس اتفاق افتاد و پس از دستگیری توسط پلیس در حالی که دستگیر شد. ویدئو نشان می دهد که فلوید با ادعا می کند که درد دارد و نمی تواند نفس بکشد. بعد ، چشمانش بسته می شود و لذت ها متوقف می شوند. مدت کوتاهی پس از وی کشته شد.

گاگلیانو دستگیری آندرس را "ضد انعقاد دقیق" پرونده فلوید خواند.

ویدئوی نظارت از ادعای پلیس مبنی بر مقاومت جورج فلوید در برابر دستگیری پشتیبانی نمی کند 

ویدئوی نظارت از ادعای پلیس مبنی بر مقاومت جورج فلوید در برابر دستگیری پشتیبانی نمی کند

وی درباره دستگیری آندرس گفت: "این یک مورد بود که مأموران پلیس نه تنها وظیفه خود را انجام دهند ، بلکه از رفتن به گذشته و فراتر از آن برای تحمل صبر و تحمل این بازی وقتی این مرد جوان دست خود را به دور کمر خود قرار داد و امتناع ورزد. برای رعایت

در فیلم پلیس و در یکی از مأمورین که توسط وکیل اندرس به CNN ارائه شده است ، آندرز بارها و بارها فریاد می زند: "می ترسم ، می ترسم ، می ترسم" و "اسلحه های خود را فرو کن". در حالی که به موازات رانندگی در حال حرکت بر روی شکمش در چمن جلوی اتومبیل بود که ماشینش را در آن متوقف کرد.

همچنان که درگیری میان اندرس و پلیس ادامه می یابد ، می توان از رهگذران شنید که در اطراف اندرز و پلیس فریاد می زنند.

"هی عزیزم ، فقط بایست ، مرد ایستاده" ، می توان افسر را به آندرس گفت. "تنها کاری که شما باید انجام دهید ایستادن است."

در یک لحظه ، مادربزرگ 90 ساله آندرس در تلاش برای خنثی کردن اوضاع در فیلم های دوربین فیلمبرداری پلیس ظاهر می شود. مأمورین به زن سالخورده نزدیک شدند و لحظاتی بعد به نظر می رسد که او در نوه اش فرو می رود.

از فیلم چگونگی سقوط زن مشخص نیست. پلیس میدلند می گوید او "به نظر می رسد تعادل و سقوط را از دست می دهد."

مور ادعا می کند که وی "توسط افسران افراطی PD Midland به تهاجم به زمین مجبور شده است."

در فیلم بدنسازی پلیس ، حداقل پنج دستگاه کراس پلیس و پنج افسر دیگر دیده می شوند.

هنگامی که آندرس حاضر به بیرون آمدن از ماشینش نشد ، افسر در اعتراف ، از خواستار تهیه پشتیبان می نویسد. هنگامی که "اعضای خانواده اندرز شروع به رانندگی به صحنه کردند و از محل اقامت خارج شدند ، مامور خواستار" واحدهای اضافی برای کمک "شد.

ادعای پروفایل نژادی

در فیلم کنارگذر ، زنی در این نزدیکی نیز در حال فریاد افسران است: "او می ترسد. اسلحه به او می زند." و بعداً ، "ما سیاه هستیم. آنها سیاه پوست را شلیک می کنند."

مور ادعا می کند که پلیس بدون هیچ توجیهی اندرس را متوقف کرد.

مور در بیانیه ای گفت: "پروفایل نژادی و توقف بهانه ها در نسل های مختلف در این کشور وجود داشته است." "این حادثه در این روند قدیمی پیروان سیاه پوست و دستگیری آنها به دلایل ساختگی قرار دارد."

ماموران پس از کمک به بلند شدن زن ، توانستند اندرس را دستگیر کنند. پس از دستگیری و در پشت یک ماشین اسکادی ، مور ادعا می کند که آندرس "چندین بار در صورت مورد اصابت قرار گرفت."

در فیلم دوربین فیلمبرداری پلیس ، مأموران دیده می شوند و شنیده می شوند که به آندرس می گوید پاها را در ماشین قرار دهد در حالی که توضیح می دهد که چرا او را بیرون کشیدند. با این حال ، اندرس پاهای خود را بیرون می کشد در حالی که چندین بار فریاد می زد ، "من هیچ علامت توقف را اجرا نکردم."

پلیس می گوید که یک گروهبان آندرس را به دور سر گرفت تا "او را صاف درآورد و حرکات خود را کنترل کند" و از "قدرت بدنی برای بازگرداندن بدن (اندرس) خود در داخل وسیله نقلیه استفاده کرد.

کنستانتین توروپین و جنیفر هندرسون CNN در این گزارش نقش داشتند.

+ نوشته شده در جمعه نهم خرداد 1399 ساعت 6:16 توسط شهرام دارایی بدون نظر