بهترین مطالب اموزشی

منبع گفت: کاخ سفید ممکن است به زودی جلسات کارگروه ویروس را کاهش دهد

 ، منبعی که با این تصمیم به CNN گفت ، به عنوان رئیس جمهور دونالد ترامپ و مایک پنس معاون رئیس جمهور برنامه های دیگری را ترتیب دادند.

 

این گروه تنها به گفته سه نفر که با این برنامه آشنا هستند ، این هفته آخر هفته پس از چند روز پرتلاطم در وستینگینگ ، یک بار ملاقات کردند . این کارگروه روز شنبه ملاقات کرد اما یکشنبه انجام نشد - ناداری از زمانی که کارگروه تقریباً هر روز از زمان تشکیل جلسه ملاقات کرده است.

جلسات کارگروه معمولاً حداقل 90 دقیقه طول می کشد ، زیرا دستیاران بیش از آخرین اطلاعات قبل از جلسه مطبوعاتی می روند. اما با توجه به اینکه در این آخر هفته هیچ جلسه توجیهی وجود ندارد ، شخصی که در آن جلسه حضور داشت ، شنبه جلسه نسبتاً سریع حرکت کرد.

ترامپ در حال رانندگی بیرکس به نقطه سختی است.  این & # 39 ؛ حتی سخت تر می شود.

ترامپ در حال رانندگی بیرکس به نقطه سختی است. این تقریبا سخت تر می شود.

دو مقام گفتند كه كاخ سفید برنامه های خود را برای برنامه های اقتصادی متمرکز تر در روزها و هفته های آینده از جمله میزگردهای بیشتر با مدیران و كارگران به منظور برجسته كردن تلاش ها برای ترقی اقتصادی بهبود خواهد بخشید. آنها امیدوارند افرادی را که از طریق صندوق های محرک یا وام های تجاری کوچک کمک کرده اند ، دعوت کنند تا مراحلی را که دولت برای کاهش وضعیت اقتصادی برداشته است ، به نمایش بگذارند.

یکی از مقامات گفت که این امر می تواند شامل سفرهای داخلی نیز باشد ، به زودی به زودی این هفته ، هرچند این مقام مسئول هشدار می دهد که برنامه ها نهایی نشده است که رئیس جمهور پس از گذشت هفته ها در عمارت اجرایی و وستینگ ، کاخ سفید را ترک کند. مثل تقریباً همه سفرهای رسمی پیش از شیوع رئیس جمهور ، انتظار نمی رود وی شب را در جاده بگذراند.

معاونان معتقدند كه ترامپ بهتر از آنكه پیام بهداشتی داشته باشد ، موقعیت اقتصادی دارد ، مقامات گفتند ، واقعیتی كه احساس می كنند پس از فاجعه ضد عفونی كننده هفته گذشته اثبات شده است .

رئیس جمهور صرف تعطیلات آخر هفته تخلیه گاز در مورد پوشش منفی او را دریافت و پس از او پیشنهاد هفته گذشته باید مطالعات در مورد اینکه آیا ضد عفونی کننده و یا نور می تواند مورد استفاده برای مبارزه با کروناویروس در داخل بدن انسان وجود داشته باشد. یک رئیس جمهور مأیوس از طرف منابع ، رسانه ها و دموکرات ها در آنچه که منابع متعددی از CNN به عنوان یکی از ناامید کننده ترین لحظات ریاست جمهوری وی توصیف کرده بودند ، گشود.

یکی از چیزهایی که سنگین تر از همه برای رئیس جمهور است ، افراد نزدیک به او می گویند ، تعداد رای گیری در حال غرق شدن است . گرچه حرکت محدود او کمکی نکرد. افرادی که با ترامپ صحبت می کنند غالباً گفتند که او بیشتر از هر زمان دیگری پوشش منفی را در نظر می گیرد ، زیرا او وسایل معمول خود مانند گلف یا دیدن دوستان قدیمی را ندارد.

در همین حال ، اختلافات بین کارکنان West Wing در حال ظهور است. تیم جدید ارتباطات West Wing تصمیم گرفته است مجدداً کنترل پیام های کوروی ویروس را که کارمندان پنس از زمان دستگیری وی برای هدایت نیروی کار در اواخر فوریه دستگیر کرده بودند ، به دست آورد.

کوین لیپتاک CNN در این گزارش نقش داشته است.

آمار ، واقعیت ها و روندهای حمله سایبری (2020)

 

https://edition.cnn.com/2020/04/27/politics/white-house-coronavirus-task-force-scale-back/index.html

+ نوشته شده در دوشنبه هشتم اردیبهشت 1399 ساعت 16:45 توسط شهرام دارایی بدون نظر