بهترین مطالب اموزشی

پلوسی در میان توسعه ادعای تجاوز جنسی ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد

 کرد و به یک حزب دموکرات مشهور دیگر تبدیل شد تا نامزد احتمالی این حزب را در میان ادعاها مبنی بر اینکه وی در دهه 1990 به یكی از یكی از یكی از یكی از یك دستیار خود مورد حمله قرار داد ، تبدیل كند. کمپین بایدن این ادعا را رد کرده است.

 

Pelosi در این ویدئو گفت: "من مفتخر هستم كه جو بایدن را برای رئیس جمهور ایالات متحده تأیید كنم زیرا او رئیس جمهور خارق العاده ای خواهد بود." "او می داند که چگونه کار را انجام دهد."

 

رهبران دموکراتیک در کنگره مادر را در مورد پیشنهادات پیشنهادات تجمعی عناوین پیشنهادات بسته بندی برنامه ریزی از قبل از برنامه ها

 

پلوسی از فعالیت های بایدن در زمینه های مختلف سیاسی ، روابط وی با رئیس جمهور پیشین باراک اوباما و شخصیت و رفتارهای پشت پرده وی انتقاد کرد.

 

 

Nancy Pelosi

@TeamPelosi

 

US House candidate, CA-12

.@JoeBiden has fought for our health care, for our families & for our children’s future.

 

To his work, Joe brings values & integrity. He is a voice of reason & resilience who will fight #ForThePeople. Today, I am proud to endorse him for President of the United States. -NP

 

Embedded video

6,290

2:15 PM - Apr 27, 2020

Twitter Ads info and privacy

2,415 people are talking about this

Pelosi گفت: "جو بایدن هر روز ارزش ها و صداقت را برای کار به ارمغان می آورد ، زیرا او هرگز ریشه های خود را فراموش نمی کند." "اکنون بیش از هر زمان دیگری به یک رهبر آینده نگر و آزمایش شده نیاز داریم که برای مردم بجنگد."

 

واشنگتن پست اول گزارش تایید، لینک دادن به این ویدئو از کانال یوتیوب بایدن است.

 

پلوسی در ویدئوی تایید خود به ادعای تجاوز جنسی علیه بایدن اشاره نکرد. او یکشنبه در لنگرگاه جیک تاپر در CNN حضور داشت و از این ادعا سؤال نکرد.

 

دفتر پلوسی در پاسخ به این سوال كه از دفتر فاكس نیوز به مصاحبه 17 آوریل با MSNBC ارجاع شده است ، در آنجا از وی سؤال شد كه آیا او از انكار بایدن راضی است یا خیر.

 

وی گفت: "بله ، من هستم. من بسیار درگیر این مسئله هستم. همیشه می خواهم فرصتی را فراهم کنم که زنان سزاوار شنیدن باشند. من از جواب او راضی هستم ، بله."

 

رهبر اقلیت سنا چاک شومر، DN.Y.، شده است در اتهامی که بایدن اظهار نظر نکرده است، و نه بسیاری از زنان در نظر گرفته می به فهرست نهایی نامزدهای بایدن، معاون ریاست جمهوری میدارد و یا کمیته ملی حزب دموکرات داشته باشد.

 

 

Curtis Houck

@CurtisHouck

#BREAKING: HERE is the video from August 11,1993s Larry King Live described by @TheIntercept (and Tara Reade) as allegedly featuring her mother calling in and alluding to Reades sexual assault claims against @JoeBiden (blog here by @ScottJW) https://www.newsbusters.org/blogs/nb/scott-whitlock/2020/04/24/shock-video-joe-bidens-accusers-mother-talking-cnn-1993 …

 

Embedded video

9,643

2:42 AM - Apr 25, 2020

Twitter Ads info and privacy

6,888 people are talking about this

رهبران دموکراتیک در کنگره مادر را به یاد داشته باشید که در مورد عناوین جداگانه ای ASSAULT IDEN SEBSUAL طراحی برنامه ریزی در حال حمل از پیش برنامه ها

 

دموکراتهای مشهور که درباره این موضوع اظهار نظر کرده اند ، اکثراً درباره این ادعا جنجال برانگیزند ، که جمعه تقویت شد وقتی ویدئویی از تماس گیرنده در "Larry King Live" در سال 1993 در CNN پخش شد که در آن قربانی متهم ادعا می کند مادرش در حال بحث بود - بدون اینکه نامگذاری شود. بایدن یا با استفاده از کلمات "تجاوز جنسی" - تجاوز جنسی که بایدن گفته بود علیه دخترش مرتکب شده است.

 

گرتچن ویتمر ، سخنگوی فرماندار میشیگان ، شنبه گفت: "فرماندار ویتمر معتقد است که مهم است که این ادعا ها از رسانه ها به خارج از کشور مورد تأیید قرار بگیرند و این چیزی است که هیچ کس به آن توجه نمی کند." "اما این نیز شخصی است. ما بدون اینکه اطلاعات بیشتری در مورد اوضاع داشته باشیم ، حدس و گمان بیشتری ارائه نمی دهیم."

 

نیویورک تایمز: "[من] این مورد - و شنوندگان شما باید به داستان نگاه کنند - یک بررسی کامل توسط نیویورک تایمز انجام شد. و فکر می کنم داشتن خصوصاً درگیر شخصیت های عمومی بسیار مهم است." D-Minn. ، در ظاهر از NPR گفت. "اما من فکر می کنم وقتی نگاه می کنم - وقتی می بینم معاون رئیس جمهور بایدن ، شخصی را که من با او کار کردم ، او را می بینم - رهبر سوءاستفاده از خانه - پیش نویس این لایحه را پیش از آنکه مردم حتی حاضر به صحبت در مورد آن جنایات وحشتناک و در واقع قهرمان سوءاستفاده از قدرت در برابر زنان بوده و از صدای خود در جبهه سوءاستفاده خانگی به چنین روشی بزرگ استفاده کرده است. "

 

هر دو ویتمر و کلوبوچار گزینه های بالقوه معاون ریاست جمهوری برای بایدن محسوب می شوند. هفته گذشته فاکس نیوز به ویتمر ، کلوبوچار و 14 زن دیگر که شایعه شده اند در لیست کوتاه  انتخاباتی معاون معاون ریاست جمهوری بایدن قرار گرفتند ، خواستار اظهار نظر در مورد تحولات جدید داستان شدند. دفتر ویتمر تنها کسی بود که پاسخ داد.

 

اتهامات علیه بایدن توسط تارا رید گفته می شود که وی در سال 1993 هنگام حضور در مجلس سنا ، دستیار کارمندان برای بایدن بود.

 

رید ، که آشکارا از سناتور برنی سندرز ، رقیب اول-ویتن ، از رقیب اصلی Biden طرفداری کرده بود ، پیش از این - سال گذشته ، هنگامی که چندین زن ظاهر شدند و ادعای تماس نامناسب با بایدن را کردند. اما اواخر ماه گذشته ، وی یک نسخه گرافیکی بسیار بیشتر از وقایع را به  The Intercept  و بعدها به میزبان پادکست کیتی هالپر گفت که سطح ادعاهای مطرح شده علیه بایدن را به تجاوز جنسی بالا برد.

200000 مرگ و میر Coronavirus در سراسر جهان: به روز رسانی زنده

+ نوشته شده در دوشنبه هشتم اردیبهشت 1399 ساعت 16:47 توسط شهرام دارایی بدون نظر