بهترین مطالب اموزشی

نیوزیلند ادعا می کند "کروناویروس" با حذف موارد جدید در رقم های تک

یوزلند روز دوشنبه ادعا کرد که این ویروس را از بین برده است زیرا این کشور اعلام کرد محدودیت ها از "سطح چهار" به "سطح سه" ، با موارد جدید در رقم های مجرد اعلام شده است.

 

در یک کنفرانس خبری ، نیوزلند از یک مورد جدید ، چهار "پرونده احتمالی" و یک مرگ جدید خبر داد.

اشلی بلومفیلد ، مدیر کل بهداشت نیوزلند ، گفت که تعداد کم "به ما اطمینان می دهد که ما به هدف حذف خود رسیده ایم ، که - این هرگز به معنای صفر نبوده است ، اما این بدان معنی است که می دانیم پرونده های ما از کجا می آیند."

وی افزود: "هدف ما از بین بردن است. و این به معنای ریشه کن کردن نیست ، بلکه این بدان معنی است که ما به تعداد کمی از موارد رسیدگی می کنیم تا بتوانیم موارد و مواردی را که ممکن است بروز کند از بین ببرد."

نخست وزیر نیوزلند ، ژاكیندا آردن گفت كه كرونا ویروس "در حال حاضر" از بین رفته است اما این كشور باید هوشیار باشد و هنوز هم می توان انتظار داشت كه پرونده های جدید را ادامه دهد.

"بنابراین همانطور که گفتیم حذف به این معناست که ممکن است به صفر برسیم اما ممکن است تعداد کمی از موارد دیگر دوباره اتفاق بیفتد ، این بدان معنی نیست که ما شکست خورده ایم ، این بدان معنی است که ما در موقعیتی هستیم که آن صفر را تحمل کنیم. رویکرد ما برای مدیریت بسیار پرخاشگرانه از این موارد و پایین نگه داشتن این تعداد و دوباره محو شدن است. "

من استراحت هنگ کنگ را ترک کردم.  در عوض هفته ها با پدر و مادرم گیر کردم

من استراحت هنگ کنگ را ترک کردم. در عوض هفته ها با پدر و مادرم گیر کردم

اردن گفت که در چند روز گذشته موارد به صورت تک رقمی بوده است و ضمن ارسال همدردی های خود با کسانی که عزیزان خود را در طول همه گیری از دست داده بودند ، شماره ها را "باورنکردنی" خواند.

وی با تقدیر از تلاش های نیوزیلندی ها ، اظهار داشت: "تقریباً 5 هفته است که زندگی می کنیم و کار می کنیم به گونه ای که فقط دو ماه پیش غیرممکن بود. اما ما این کار را کردیم. و ما این کار را با هم انجام داده ایم."

New Zealand currently restr

پلوسی در میان توسعه ادعای تجاوز جنسی ، جو بایدن را به عنوان رئیس جمهور تأیید کرد

+ نوشته شده در دوشنبه هشتم اردیبهشت 1399 ساعت 16:50 توسط شهرام دارایی بدون نظر