بهترین مطالب اموزشی

نظرسنجی برتر دموکرات به تبلیغات بایدن توصیه کرد وارن را به عنوان VP انتخاب کند

یکی از رای دهندگان برتر حزب دموکرات به اعضای ارشد معاون رئیس جمهور پیشین ارائه کرد جو بایدنمبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری در اوایل این ماه این مسئله را مطرح می کند که سن. الیزابت وارن (D-Mass.) به عنوان یار همدست بیدن ، بیشترین صعود را نشان می دهد.
استنلی گرینبرگ ، که مشاوره انتخابات ریاست جمهوری هم رئیس جمهور پیشین کلینتون و هم معاون اول رئیس جمهور را بر عهده داشت ال گور، یک اسلایس 14 عرشه را به کمپین Biden ارائه کرد و جزئیات آن را نشان داد که چگونه نامزد احتمالی حزب دموکرات نیاز دارد تا حمایت خود را در بین جوانان و دموکرات هایی که از او در ابتدای دوره حمایت نمی کردند ، رشد دهد.
در این سخنرانی هشدار داده شد که بزرگترین تهدیدی که دموکرات ها در سال 2020 با آن روبرو هستند ، "عدم حمایت و قطع هزاره ها و تکه تکه شدن رأی دهندگان اولیه غیر بیدن" است.
تبلیغات
گرینبرگ نتیجه گرفت که شدت پشتیبانی پیرامون پیام های وارن درمورد فساد در واشنگتن و اقتصادی که علیه طبقه متوسط ​​تقلب می شود ، به بایدن کمک می کند تا بر رأی دهندگان ماندگار پیروز شود ، ضمن اینکه در سمت چپ حزب نیز در پشت نامزدی خود شرکت می کند.
گرینبرگ در این سخنرانی که توسط هیل به دست آمد ، گفت: "سناتور وارن راه حل آشکار است." این ارائه برای اولین بار توسط پولیتیکو گزارش شده است. 
داده های ارائه شده توسط گرینبرگ ، Biden را به عنوان پیشرو درآورد رئیس جمهور ترامپ 47 درصد به 42 درصد در مصاحبه با رأی دهندگان ثبت نام شده در 16 ایالت جنگ نبرد ، از ماه آوریل هنگامی که گرینبرگ بایدن را با رهبری 48 به 41 نشان داد ، کاهش ناچیزی را نشان می دهد.
در این نظرسنجی ، بایدن با 8 امتیاز پیشرو است که در این میان چه کسی بهترین توانایی را برای مدیریت بیماری همه گیر دارد. اما 53 درصد از رأی دهندگان در این نظرسنجی گفتند که اعتماد وی به ترامپ را در مورد این سوال که چه کسی می تواند کار بهتر را برای بازگشت مردم به کار انجام دهد - معیاری بالقوه مهم که اقتصاد از زمان شروع به کار باز می شود.
گرینبرگ تصریح کرد: عدم حمایت جوانان و دموکرات هایی که در ابتدایی برای بیدن رأی ندادند ، مسئله مهم برجسته این کمپین است.
تبلیغات
نود و چهار درصد از کسانی که در ابتدایی به بیدن رای دادند ، می گویند که در انتخابات عمومی به وی رای می دهند.
اما فقط 79 درصد افرادی که از سن حمایت کردند. برنی سندرزمبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری (I-Vt.) گفتند که در مقایسه با 11 درصد که گفته اند به ترامپ رای خواهند داد ، به بیدن رای می دهند.
و تنها 73 درصد از کسانی که به غیر از Biden و Sanders در ابتدای انتخابات به کسی رای داده اند ، گفتند که در انتخابات عمومی از Biden حمایت می کنند ، در مقایسه با 17 درصد که گفته ترامپ.
گرینبرگ همچنین دریافت که بی اعتنایی رای دهندگان نسبت به پیام های اصلی بایدن از بازگرداندن طبقه متوسط ​​و بازسازی جایگاه آمریکا در جهان باعث شور و اشتیاق او در میان هزاره های جوان شده است.
در این نظرسنجی ، Biden منجر به ترامپ با 17 امتیاز در بین هزاره ها ، با 10 درصد از هزاره ها گفت که آنها به شخص ثالث رأی می دهند. برخی از اعضای وزیر خارجه سابقهیلاری کلینتونمبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری حمایت نرم هزاره ها را از دست دادن وی در سال 2016 دانست. از نظرسنجی ها ، کلینتون با 17 امتیاز برنده هزاره ها شد.
گرینبرگ با بیان این مسئله که بهترین راه برای بایدن برای پیروزی در رأی دهندگان اولیه و غیر جوانان Biden ، اضافه کردن وارن به بلیط است.
پیام وارن همچنین با اسپانیایی ها و زنان بی سرپرست سفید پوست ، که گرینبرگ آنها را به عنوان گروه های جمعیتی معرفی می کرد ، جایی که بایدن هنوز هم از حمایت صعودی بالایی برخوردار است.
نظرسنجی کهنه کار پیام های اصلی وارن از مبارزه با فساد و ضد استیضاح را آزمایش کرد و دریافت که این پیام ها در بین رأی دهندگان که «بایدن» باید به آنها برسد "خارج از جدول" است.
گرینبرگ نوشت: "پیام های بایدن با پیام های ترامپ رقابتی است ، اما از حمایت جدی پیروز نمی شوند و آنها ضعیف تر از پیام های وارن درمورد فساد و سیاست تقلب و پیام های خانواده های شاغل هستند."
وی گفت: "پیام های فساد و سیاست های فشرده وارن با رای دهندگان غیر Biden و هزاره ها از نمودار خارج شده است. پیام های اصلاحات وارن بر "رأی دهندگان برنده" ، "زنان طبقه کارگر" و "مستقل" بایدن حاکم است.
مبارزات انتخاباتی بایدن در جریان یک پروسه شدید کنترل است زیرا می کوشد نامزد فرضی را با یک همسر در حال اجرا جفت کند.
علاوه بر وارن ، طبق گفته های کمپین بایدن ، سنس را نیز آزمایش می کند. امی کلوبوچار (دی مین.) و کمالا هریس (D-Calif.) ، و همچنین نماینده سابق مجلس نمایندگان مجلس جورجیا ، استیسی آبرامز (D) ، دولت جدید نیومکزیکو. میشل لوژان گریشام (د) ، رپ. Val Demings (D-Fla.) و دیگران.
بایدن چهارشنبه شب در جمع آوری سرمایه اظهار داشت که امیدوار است تا اول آگوست ، حدود دو هفته قبل از کنوانسیون نامزدی دموکرات ها در آگوست ، تصمیم نهایی را گرفته باشد.
بایدن گفت که به جای یک متحد ایدئولوژیک ، به دنبال کسی است که با او راحت باشد.
+ نوشته شده در جمعه نهم خرداد 1399 ساعت 6:17 توسط شهرام دارایی بدون نظر