بهترین مطالب اموزشی

منابع دانش UMLS: بارگیری فایل های دانلودی  سایت تنویما فایل زیپ UMLS را بارگیری کنید و محتویات را در یک فهرست قرار دهید.

فایل README را بعد از بارگیری بخوانید ، که شامل اطلاعاتی در مورد نصب منابع دانش UMLS و تغییرات برجسته برای این نسخه است.

هر نسخه UMLS شامل MetamorphoSys ، مورد نیاز برای نصب پرونده های منابع دانش ، و ایجاد ، جستجو و مرور زیر مجموعه های سفارشی Metathesaurus است. MetamorphoSys به حداقل 40 گیگابایت دیسک سخت نیاز دارد و 2 تا 10 ساعت طول می کشد تا روی طیف وسیعی از سیستم عامل های آزمایش شده اجرا شود. زمان واقعی به پیکربندی ، سخت افزار و سیستم عامل های سیستم عامل شما بستگی دارد.

چرا باید ثبت نام کنید

برای دسترسی به داده های انتشار عمومی بهداشت و مطالعه بازنشستگی ، ابتدا باید نام کاربری و رمز ورود خود را ثبت کنید و به دست آورید. این ترکیب نام کاربری / رمز عبور باید هر زمان که بخواهید فایل های داده را بارگیری کنید ، مورد استفاده قرار گیرد. با ثبت نام در این سایت ، شما با شرایط استفاده درباره دسترسی به داده های انتشار عمومی بهداشت و بازنشستگی موافقت می کنید . شما می توانید هر زمان که بخواهید به سادگی با ورود به این سایت ، اطلاعات ثبت نام خود را تغییر دهید.

از طریق ثبت نام شما ، ما می توانیم اندازه و تنوع جامعه کاربران خود را به حامیان مالی خود انتقال دهیم ، به ما این امکان را می دهیم که همچنان به جمع آوری این داده های مهم بپردازیم. کاربران ثبت نام شده پشتیبانی کاربر و همچنین اطلاعات مربوط به خطاها در داده ها ، نسخه های آینده ، کارگاه ها و لیست های انتشار را دریافت می کنند. اطلاعاتی که ارائه می دهید برای اهداف تجاری مورد استفاده قرار نمی گیرد و به اشخاص ثالث توزیع نمی شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد مسائل مربوط به حریم خصوصی ، لطفاً بیانیه حریم خصوصی و امنیت ما را بخوانید .

 

فرم 5500 بازده سالانه / گزارش برنامه های مزایای کارمندان هر ساله به وزارت کار (DOL) ، خدمات درآمد داخلی و شرکت ضمانت نامه بازنشستگی ثبت می شود. EBSA داده های اولیه ارسال شده 5500 را که از طریق سیستم های EFAST جمع آوری شده است ، و همچنین دو پرونده تحقیقاتی که تحت پالایش بیشتر قرار گرفته اند ، فاش می کند: پرونده تحقیق طرح برنامه بازنشستگی خصوصی و پرونده تحقیق گروهی برنامه های بهداشتی. پرونده تحقیق طرح بازنشستگی خصوصی از تجزیه و تحلیل برنامه ، مشارکت کننده و ویژگی های مالی برنامه برنامه بازنشستگی خصوصی پشتیبانی می کند و از آن برای تهیه بولتن های برنامه بازنشستگی خصوصی چکیده از گزارش سالانه فرم 5500 ، انتشار سالانه استفاده می شود که خلاصه ای از داده های مربوط به برنامه های بازنشستگی خصوصی است. . پرونده تحقیق گروه برنامه های بهداشتی گروه ، از شرکت کنندگان ،

این سند شامل کلیه کدهای فعال دروس و کدهای تأییدیه ای است که ممکن است معلمان برای تدریس هر دوره و همچنین اطلاعات اضافی مهم در مورد هر دوره نیز داشته باشند.

Definitions Data  - توضیحات در مورد داده های ارائه شده در صفحه بارگیری داده ها

درخواست داده ها  - برای درخواست داده های موجود در بالا (محرمانه ، دانشجویی و غیره)

گزارش های دپارتمان  - گزارش های موجود در این صفحه شامل گزارش سالانه آماری ، گزارش سالیانه دفتر مدارس امن و پشتیبانی و گزارش آموزش مجازی است

تقاطع منطقه ای  - منطقه ای برای عبور و مرور شهرستان ، ولسوالی ها را برای طبقه بندی هر منطقه مدرسه بر اساس شهرستان تقسیم می کند. لطفا توجه داشته باشید که ASD به عنوان شهرستان شلیبی ذکر شده است. عابر درون دپارتمان  نشان دهنده منطقه ولسوالی هسته، و همچنین بخش بزرگ، مناطق LWIA و مناطق مربوط به ECD / مسیرهای.

مسئولیت پذیری منطقه و مدرسه  - در مورد سیستم پاسخگویی آموزش وزارت تنسی اطلاعات بیشتری کسب کنید

NAEP  - ارزیابی ملی پیشرفت تحصیلی (NAEP) بزرگترین ارزیابی مستمر و نماینده ملی در مورد آنچه دانش آموزان کشور ما می دانند و می توانند انجام دهند. این کشور از سال 1969 به عنوان معیار اصلی پیشرفت دانشجویی خدمت کرده است.

خلاصه تحقیقات و سیاست  - محققان بخش ابتکارات ما را برای تعیین اثربخشی کار ما مطالعه می کنند. علاوه بر به اشتراک گذاشتن این تحقیق با عموم ، رهبری دپارتمان از آن برای تصمیم گیری در مورد سیاست های آینده استفاده می کند.

کارت گزارش معلم دبستان  - کارت گزارش تهیه معلم داده های مربوط به اثربخشی ارائه دهندگان آماده کننده معلمان تنسی را ارائه می دهد.

کارت گزارش ایالتی تنسی - وزارت آموزش و پرورش تنسی یک کارت گزارش سالانه در مدارس تنسی منتشر می کند. این گزارش داده های سطح ، ناحیه و مدرسه را برای هر سال تحصیلی نشان می دهد. این شامل اطلاعات مربوط به جمعیت شناسی ، پیشرفت ، پیشرفت تحصیلی ، حضور ، میزان فارغ التحصیلی و موارد دیگر می باشد.ش

+ نوشته شده در جمعه نهم خرداد 1399 ساعت 6:22 توسط شهرام دارایی بدون نظر