بهترین مطالب اموزشی

سفر دریایی به موفقیت راهنمای عملی و کتابچه راهنمای ایجاد یک کمپین بازاریابی کتابخانه است. مثالها و دستورالعمل های گام به گام به تازه کار و متخصص کمک می کند تا یک کمپین برای جذب جامعه دانشگاه به منابع کتابخانه ارائه دهند.در حال حاضر ممکن است از هر یک از تعداد زیادی خدمات حرفه ای خواسته شود تا با ناراحتی افراد و خانواده ها مقابله کنند. آنها ممکن است به طور متوالی یا همزمان ، در همکاری با یکدیگر یا در رقابت نگران باشند. در این فراوانی خدمات ، تعداد زیادی از مشکلات قادر به دریافت کمک نیستند. این کتاب راهی برای تعریف کمکی که خدمات مختلف می توانند ارائه دهند ارائه می دهد. نویسندگان معتقدند که هر یک از مشاغل رویکرد متمایز خود را دارد و هر یک از این رویکردها باید از نظر تئوری و عملی توجیه خود را داشته باشد.Cryoablation از آریتمی های قلبی ، توسط Audrius Bredikis ، MD و David Wilber ، MD ، اولین متن جامعی است که صرفاً به استفاده موثر و مناسب از Cryoablation در مدیریت آریتمی های قلبی اختصاص داده شده است. این مرجع کاربرپسند ، همه در یک توضیحات واضحی را ارائه می دهد که با عکس های بالینی فراوان ، با کیفیت بالا و تمام رنگی و جداول در یک نگاه تکمیل می شود و دسترسی به اطلاعات مورد نیاز برای تسلط بر حتی مهمترین چالش ها را آسان می کند. روشهای انجماد برای بیماران بزرگسال ، کودکان کودکان / نوجوانان و بیماران جراحی قلب. دسترسی آنلاین در  به شما امکان می دهد به سرعت تصاویر را جستجو کرده و پاسخ س theالات را به سرعت پیدا کنید.ر حالی که دانش بالینی خود را از آخرین فن آوری ها و روش ها به دست می آورید ، درک خود را از همه جنبه های انجماد در آریتمی های قلبی عمیق تر کنید.
تسلط بر آخرین روش های انجماد برای بزرگسالان (انجماد AVNRT ، مسیرهای WPW و سپتوم ، بال زدن دهلیز ، فیبریلاسیون دهلیزی ، انجماد بر اساس بالون ، انجماد RVOT). بیماران اطفال و نوجوانان (انجماد AVNRT ، انجماد WPW ، انجماد در سینوس کرونر کودکان). و بیماران جراحی قلب (روش انجماد دهلیز سمت چپ برای AF ؛ انجماد epicardial AF در بیمارانی که تحت عمل جراحی دریچه میترال قرار گرفته اند ؛ فرسایش اپی کاردی با گیره بستنی مبتنی بر آرگون ؛ انجماد تاکیکاردی های بطنی).
دیدگاه های کاملاً متنوع و بهترین شیوه های جهانی را از تیمی از همکاران و ویراستاران متشکل از متخصصان برجسته جهان پیاده سازی کنید.
به لطف فصل های سازگار و کاملاً متمرکز و طراحی تمام رنگی همراه با جداول ، تصاویر و تصاویر با کیفیت بالا ، به سرعت و به راحتی اطلاعات را پیدا کنید.
از طریق هر رایانه ای در به کتاب دسترسی پیدا کنید ، همراه با متن کامل و کتابخانه تصاویر.
مرجع جدید به موقع در مورد درمان آریتمی های قلبی با انجماد بیش از حد در مقایسه با فرسایش رادیویی با فرکانس
دستورالعمل های گام به گا
نحوه راهنمایی
اطلاعات روشن و موجز

+ نوشته شده در سه شنبه بیست و پنجم خرداد 1400 ساعت 19:2 توسط شهرام دارایی بدون نظر