بهترین مطالب اموزشی

 دانلود رايگان افزونه يواست سئو وردپرس 9 افزونه اساسی WordPress Multitite برای هر مدیر شبکه

 WPMU DEV ، ما طرفداران بزرگی از شبکه های وردپرس Multisite هستیم.

ما با استفاده از چند سایت به قدرت های آموزشی ما پلت فرم وبلاگ نویسی Edublogs . و ما برخی از محبوب ترین افزونه های Multisite را در آنجا توسعه می دهیم. به شخصه ، من سه شبکه Multisite جداگانه را اجرا می کنم که هرکدام کار متفاوتی انجام می دهند.

 

Multisite به خودی خود یک ابزار خارق العاده است ، اما افزونه هایی در دسترس هستند که باعث بهتر شدن آن می شوند. ما در مورد افزونه ها برای Multisite مطالب زیادی نوشتیم ، از جمله یک لیست نهایی از افزونه های برتر Multisite ، اما در اینجا من به افزونه هایی که به سرپرست شبکه کمک می کنند تمرکز می کنم.

 

بنابراین اگر شما در حال مدیریت یک شبکه Multisite هستید ، از شبکه خصوصی سه وبلاگ گرفته تا شبکه سودآور هزاران سایت ایجاد شده توسط کاربر ، کدام افزونه ها به سهولت کار کمک می کنند؟

 

پلاگین هایی که استفاده می کنم در اینجا آورده شده و برای هر سرپرست Multisite ضروری است.

 

چندین پیشرفت

 

این یکی از مفیدترین افزونه هایی است که من در شبکه هایم نصب می کنم. این بار از ویژگی های زیادی را به صفحات سرپرست شبکه اضافه می کند ، از جمله:

 

پیشرفت های افزونه: پیوند  "افزودن جدید" را در فهرست مدیر شبکه اضافه کرده و افزونه های سایت های فعال شده در صفحه افزونه های مدیر شبکه را لیست کنید.

پیشرفت  های مضمون : ببینید کدام مضامین در کدام سایت هایی از صفحه تم های سرپرست شبکه شما قرار دارند.

عناصر اضافی در نوار منوی سرپرست شبکه:  جستجوگرها را مدیریت کنید و مستقیماً به روز رسانی کنید.

شناسه سایت های خود را در صفحه مدیر شبکه مشاهده کنید: این  فقط با کمی تحقیق امکان پذیر است.

برای من مفیدترین ویژگی امکان دیدن سایتهایی است که از کدام افزونه استفاده می کنند. هنگامی که من پلاگین ها را به روز می کنم ، می توانم به راحتی ببینم کدام سایت ها روی آنها فعال شده اند و به همین دلیل باید آنها را آزمایش کنم.

 

به پیشرفتهای چندگانه علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

چند سوئیچ زبان

 

افزونه ای تمیز و با کاربرد آسان که قابلیت های چند زبانه را به شبکه چندرسانه ای وردپرس شما اضافه می کند. این برنامه با تنظیمات زیر دامنه ها و زیرشاخه ها کار می کند. Switcher Language Multisite به شما امکان می دهد ترجمه صفحات ، پست ها ، برچسب ها ، دسته ها ، انواع ارسال های سفارشی و طبقه بندی های سفارشی را اضافه کنید.

 

همچنین با ویرایشگر گوتنبرگ سازگار است و بلوک دلخواه خود را دارد. این پشتیبانی از اضافه کردن 239 نماد پرچم کشور و 28 زبان مختلف (از جمله تغییرات) است.

 

آیا به تعویض چند زبانه زبان علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

تعویض کاربر

 

در صورت ارائه پشتیبانی از مدیران سایت یا سایر کاربران شبکه خود ، این افزونه مفید است. این امکان را به شما می دهد که به سرعت و به راحتی حساب های کاربری را تغییر دهید ، بنابراین بدون نیاز به ورود به حساب کاربری خود ، دقیقاً می توانید آنچه کاربر دیگری در شبکه شما مشاهده می کند را ببینید.

 

این موارد حتی اگر فایده ای را در صفحه های سرپرست برای سرپرست سایت اضافه کنید ، که شما به عنوان سرپرست شبکه نمی بینید ، این حتی مفیدتر است. پس از پایان پشتیبانی از تغییر کاربری کاربر به حساب خود بازگردید و دوباره به صفحه های مدیریت شبکه دسترسی خواهید داشت.

 

به سوئیچینگ کاربر علاقه دارید؟

 

بیشتر بدانید

انجمن Asgaros

 

تالار گفتمان یک راه عالی برای ارائه پشتیبانی برای سرپرستان زیرمجموعه شما است. این امر باعث می شود تا موضوعات پشتیبانی از آنها آسان شود ، که شما و سایر کاربران سایت شما می توانید به آنها پاسخ دهید.

 

Asgaros Forum افزونه ایده آل برای اضافه کردن یک هیئت مدیره بحث و گفتگو غنی از ویژگی ها به سایت وردپرس شما است. تنظیم ، فوق العاده سریع و یکپارچه سازی کامل با WordPress Multisite بسیار ساده است. پس از راه اندازی ، می توانید یک هیئت مدیره بحث و گفتگو داشته باشید که در آن می توانید تمام کاربران شبکه خود را با یکدیگر تعامل دهید. این شامل داشتن زیرمجموعه جداگانه برای جمع آوری بلیط های پشتیبانی نیز می شود.

 

به انجمن Asgaros علاقه مند هستید؟

 

بیشتر بدانید

کپی چند محتوا محتوا

 

آیا تابحال نیاز به کپی کردن مطالب یک سایت در شبکه خود در یک سایت جدید دارید؟ اگر سعی کرده اید از وردپرس وارد کننده استفاده کنید ، شاید متوجه شده باشید که این روند مدتی طول کشید.

 

افزونه WP Multisite Content Copier به شما امکان می دهد تمام مطالب خود را از یک سایت به سایت دیگر کپی کنید و فقط به زیر مجموعه محدود نمی شود. می توانید محتوا را در تمام سایتهای شبکه خود کپی کنید.

 

با راه اندازی گروه های الگویی که دارای همان محتوای هستند می توانید از این افزونه برای ایجاد سرعت در ایجاد سایت های جدید استفاده کنید: سایتی را در یکی از این گروه ها ایجاد کنید و به طور خودکار محتوا را برای آن گروه در اختیار شما قرار دهد. اگر در حال اداره یک شبکه اجتماعی یا تجاری هستید مفید است و به کلیه سایتهای خود نیاز دارید تا برخی از مطالب مشترک مانند اطلاعات مربوط به شبکه ، اطلاعات حقو

چگونه می توان به راحتی یک فرم پنجره وردپرس ایجاد کرد (گام به گام)

 

https://premium.wpmudev.org/blog/essential-multisite-plugins/

+ نوشته شده در شنبه بیست و سوم فروردین 1399 ساعت 17:35 توسط شهرام دارایی بدون نظر